کد خبر: ۴۶۸۵۴۵
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱

عضو شورای شهر تهران با تاکید برا ینکه خشک شدن آب چشمه علی به علت حفاری مترو است، گفت: از رئیس شورای شهر درخواست می‌کنیم این موضوع را پیگیری کند تا بیش از این ما را به استهزاء نگیرند.

به گزارش شفاف، عضو شورای شهر تهران با تاکید برا ینکه خشک شدن آب چشمه علی به علت حفاری مترو است، گفت: از رئیس شورای شهر درخواست می‌کنیم این موضوع را پیگیری کند تا بیش از این ما را به استهزاء نگیرند.

حسن خلیل آبادی، صبح امروز در جریان هشتادوسومین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به خشک شدن چشمه علی در شهرری گفت: در پی تذکرات متعدد در خصوص خشک شدن چشمه علی جلسه‌ای در این رابطه با مترو برگزار شد و مسئولان مترو وعده دادند که تا 15 تیرماه آب به این چشمه بازخواهد گشت.

وی ادامه داد: اواخر تیرماه شاهد بازگشت کمی از آب به چشمه بودیم که با شادمانی و ساز و دهل و با انتشار تصاویر آن را در رسانه‌ها منتشر کردند.

خلیل آبادی با بیان اینکه قریب به یک هفته است آب چشمه علی کاملا قطع شده است افزود: با وجود قطع شدن آب مدیر عامل مترو در مصاحبه‌ای اعلام کرده خشکی این چشمه با مترو ارتباط ندارد برخوردهای دوگانه و دروغگویی‌ها ما را مستاصل کرده است. شهرداری، قوه قضائیه و سازمان میراث فرهنگی باید برای نجات این میراث هشت هزار ساله کاری انجام دهند چرا که خشکی چشمه علی با خشکسالی ارتباطی ندارد.

عضو شورای شهر با تاکید بر اینکه خشک شدن آب چشمه علی به علت حفاری مترو است افزود: از رئیس شورای شهر درخواست می‌کنیم این موضوع را پیگیری کند تا بیش از این ما را به استهزاء نگیرند.

منبع: ایلنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: