کد خبر: ۴۶۸۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۵
شفر او را نمی خواهد؛

در حالی که روز به روز به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات تابستانی نزدیک می‌شویم، جابر انصاری هنوز تکلیفش را با آبی پوشان مشخص نکرده است.

به گزارش شفاف، جابر انصاری را باید یکی از بلاتکلیف ترین بازیکنان حال حاضر فوتبال ایران دانست که با علم به این که شفر به فوتبال او اعتقاد نداشته و قرار نیست به لیست آبی پوشان بازگردد، کماکان با استناد به قراردادی که با این باشگاه دارد در تمرینات آبی پوشان حضوری فعال دارد.

انصاری فرصت زیادی ندارد تا تیم جدید خود را معرفی کند و از این وضعیت بلاتکلیف خارج شود. اما او ترجیح می‌دهد به جای معرفی تیم جدیدش و گذشتن از خیر مبلغ قابل توجهی از قراردادش برای جدایی از جمع آبی پوشان، همچنان صبر کند و انتظار بکشد تا با پایان یافتن مهلت نقل و انتقالات بتواند تمام مبلغ قابل توجه قراردادش را از این باشگاه بگیرد. ولو این که این تصمیم او منجر به نیم فصل بیرون ماندن از لیگ برتر باشد.

مهاجم تبریزی فوتبال کشورمان تنها دو انتخاب پیش رو دارد. انتخاب اول توافق با باشگاه استقلال و گذشتن از بخش قابل توجهی از قراردادش با استقلال و پیوستن به یکی از تیم های لیگ برتری که به او پیشنهاد همکاری داده و راه دوم بیرون ماندن از لیگ برتر و ایستادن در صف طلبکاران باشگاه استقلال. باید دید انتخاب نهایی انصاری چیست و برای آینده خود چه تصمیمی می گیرد.