کد خبر: ۴۶۸۷۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۲

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: می توان شرایطی فراهم کرد که بازنشستگان در فریضه معنوی حج سهم ویژه ای داشته باشند تا با هزینه های پایین تر این فرضیه الهی را انجام دهند.

به گزارش شفاف، جمشید تقی زاده در آستانه ۲۵ ذی الحجه روز خانواده و تکریم از بازنشستگان، در دیدار با عزت الله قلانی پدر شهید و بازنشسته سازمان حج و زیارت با تجلیل از فداکاری و ایثار شهیدان جنگ تحمیلی و خانواده این عزیزان اظهار داشت:

حج یکی از ظرفیت های مبارک و معنوی برای جامعه ما به خصوص بازنشستگان عزیز است و می توان با همکاری و مساعدت سازمان حج و زیارت سهم ویژه ای را به بازنشستگان اختصاص داد.

وی گفت: این امکان وجود دارد که با همکاری این دو نهاد یعنی صندوق بازنشستگی کشوری و سازمان حج و زیارت، هزینه های سفر حج را برای بازنشستگان تحت پوشش این صندوق کاهش داد و تسهیلات ویژه ای به این امر اختصاص داد.

تقی زاده همچنین با تاکید بر اینکه راه و اعتقاد شهدای جنگ تحمیلی باید همواره مورد توجه مسوولین قرار گیرد، گفت: قطعا اعتقاد به راه شهدای عزیز می تواند گره بسیاری از مشکلات کشور را باز کند. ما مسوولان مدیون خون شهیدان هستیم و باید برای حفظ و حراست از این راه تلاش کنیم.

وی افزود: یکی از وظایف صندوق بازنشستگی کشوری و مدیران آن، تکریم بازنشستگان است و خوشحالم که امروز این افتخار نصیب من شد تا با شما هم به عنوان بازنشسته فرهیخته صندوق و هم به عنوان پدر دو شهید سرافراز دفاع مقدس دیدار کنم.

تقی زاده تصریح کرد: شهیدان و خانواده شهدا از جان و مال و ارزشمندترین داشته های خود گذشتند تا به کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت کنند.

در پایان این دیدار مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با تقدیم لوح تقدیر و نشان ایثار و فداکاری از عزت الله قرایی بازنشسته فرهیخته این صندوق و خانواده وی، قدردانی کرد.

منبع: مهر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: