کد خبر: ۴۶۸۹۳۴
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی این نهاد و نظر مساعد مسئولان قضایی مشکل چند نفر از دانشجویان بازدداشتی در حال رفع شدن است.

به گزارش شفاف، حجت‌الاسلام والمسلمین رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، درباره وضعیت جدید پرونده‌های دانشجویان بازداشتی گفت: با پیگیری‌های انجام شده از سوی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و نظر مساعد مسئولان قضایی مشکل چند نفر از این دانشجویان در حال رفع شدن است.

حجت‌الاسلام رستمی پیش از این به فارس گفته بود که موضوع دانشجویان بازداشتی با رئیس قوه قضائیه مطرح شده و آیت الله لاریجانی با نگاهی مثبت و پدرانه با این مساله مواجه شدند.

وی همچنین از رافت و رحمت دستگاه قضایی و اغماض حداکثری در مورد رسیدگی به پرونده دانشجویان بازداشتی گفت و افزود: همه دستگاه‌های مرتبط با رویکرد حل مشکلات دانشجویان و کاستن از آسیب‌های وارده به این عزیزان به ماجرا ورود کرده اند.

حجت‌الاسلام رستمی همچنین از مجموعه‌های دانشجویی و دانشجویان خواسته بود با صبر و متانت به حل بهتر مسائل کمک کنند.

به گزارش شفاف، به نظر می‌رسد با پیگیری‌های رئیس جوان نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و همچنین مواجه دلسوزانه و پدرانه آیت الله لاریجانی که مورد تاکید حجت اسلام رستمی بود، در آینده شاهد آزادی تعدادی از دانشجویان بازداشتی باشیم.