کد خبر: ۴۶۸۹۳۸
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳

وزیر دادگستری با بیان اینکه جای بسیاری از حرف‌ها در تریبون‌های عمومی نیست و نباید در میز خطابه‌ بیان شود، گفت: دستگاه قضایی باید به دولت و مجلس شورای اسلامی هم کمک کند .

به گزارش شفاف، علی‌رضا آوایی اظهار داشت: در گذشته کار دستگاه قضایی دفاع از حق و مظلومان بود؛ اما امروز مسائل اجتماعی، اقتصادی و ... به آن اضافه شده است.

وی گفت: همچنین دستگاه قضایی باید به دولت و مجلس شورای اسلامی هم کمک کند و باید ببینیم که چگونه می‌توانیم از این رسالت‌ها سربلند بیرون بیاییم.

آوایی افزود: رعایت چند نکته آستانه تحمل مردم را در قبال مشکلات افزایش می‌دهد؛ نخست اصلاح مدیران کشور است تا مردم به معنای واقعی احساس کنند که مسؤولان با آن‌ها همراه هستند و به مردم خدمت می‌کنند.

آوایی ادامه داد: دولت محکوم می‌شود که چرا صحبتی نمی‌شود؛ اما جای بسیاری از حرف‌ها در تریبون‌های عمومی نیست و نباید در میز خطابه‌ بیان شود.

وی خاطرنشان کرد: ما دغدغه‌ای جز حفظ نظام اسلامی نداریم و امروز باید وقتمان تنها صرف کار کردن شود نه حرف زدن؛ زمان‌های زیادی بوده است که فکر کرده‌ایم به بن‌بست خورده‌ایم؛ اما خداوند راه‌ها را برایمان باز کرده است.