کد خبر: ۴۶۹۵۸۶
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان؛

مرکز تئاتر مولوی از امروز ۲۵ شهریور ماه به مناسبت فرا رسیدن ایام عاشورا و تاسوعای حسینی تعطیل خواهد بود.

به گزارش شفاف، مرکز تئاتر مولوی، از امروز یکشنبه ۲۵ شهریور ماه به مناسبت فرا رسیدن ایام عاشورا و تاسوعای حسینی تعطیل خواهد بود.

با توجه به پایان اجرای ۵ نمایش دانشگاهی در شهریور ماه، پس از ایام سوگواری عاشورا و تاسوعای حسینی، دور جدید اجرا‌های این مرکز مجددا از روز ۴ مهر ماه از سر گرفته خواهد شد.

همچنین آثار برگزیده و تحسین شده بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران در اجرا‌های عمومی خود موفق ظاهر شدند و با استقبال خوب هنرمندان، دانشجویان و عموم تماشاگران مواجه شده‌اند.

اساتید، هنرمندان و مدیرانی همچون محمد هادی عسکری، فضل ا.. ایرجی، فریبا عدمی، مجید کامرانی‌فر، حمیده عبدالهی، محمد رجبی معمار، لوریس چکناواریان، محمدرضا خاکی، فرهاد مهندس پور، قطب‌الدین صادقی، مسعود دلخواه، رحمت امینی، شهرام کرمی، نادر برهانی‌مرند و ... به تماشای این کار‌ها نشستند.

نمایش‌های «آنشرلی با مو‌های خیلی قرمز» و «فرآیند» از برگزیدگان بخش صحنه‌ای، «ال‌اس‌دی» برگزیده بخش مرور و نمایش «از خط زرد فاصله بگیرید» و «مائو بودن» از آثار تحسین شده این دوره از جشنواره، با حمایت مرکز تئاتر مولوی در سالن‌های این مرکز به روی صحنه رفته‌اند و نمایش‌های «مقدس»، «هار»، «برف»، «وهستان» و ویتسک «نیز در نوبت اجرای مرکز تئاتر مولوی به عنوان پایگاه اصلی تئاتر دانشگاهی قرار دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: