کد خبر: ۴۷۰۰۸۴
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹
یک فرمانده انصارالله:

فرمانده نیروهای دفاع ساحلی یمن وابسته به انصارالله اعلام کرد که اگر بندر الحدیده تحت تأثیر اقدامات متجاوزان قرار گیرد، نیروهای یمنی اهداف استراتژیک را در امارات و عربستان موشک باران می کنند.

به گزارش شفاف به نقل از اسپوتنیک، «محمد قادری» فرمانده نیروهای دفاع ساحلی وابسته به انصار الله یمن در گفتگو با شبکه الجزیره گفت: اگر کشورهای متجاوز در روند فعالیت بندر الحدیده مانع تراشی کنند بنادر جبل علی واقع در دبی و جده واقع در عربستان در تیر رس موشکهای یمن قرار خواهد داشت.

وی در ادامه افزود: ما می توانیم به کشورهای متجاوز دست پیدا کنیم و عمق خاک عربستان و امارات را هدف قرار دهیم. واکنش ما به تجاوزات این کشورها شدید و غیر قابل پیش بینی خواهد بود.

قادری تاکید کرد: بندر الحدیده تنها رگ حیاتی است که یمن از آن تغذیه می کند و اگر علیه آن اقدامی انجام شود ما عمق خاک عربستان و امارات را در آینده نزدیک هدف قرار خواهیم داد. نیروهای دریایی و دفاع ساحلی تاکنون به صورت واقعی وارد این جنگ نشده است و این جنگ بر تمام جهان تأثیر گذار خواهد بود. جامعه بین الملل باید برای متوقف کردن هرگونه حماقتی از سوی کشورهای متجاوز وارد عمل شود.

آخرین اخبار