کد خبر: ۴۷۰۲۳۹
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۷

گای ریچی کارگردان ۵۰ ساله متولد منطقه هرت فورد شایر انگلیس که کارش را با ساخت فیلم های مستقل و تا حدی غیرعادی گانگستری از نیمه دوم دهه ۱۹۹۰ شروع کرد و سپس با تغییر رویه ای آشکار تبدیل به سازنده فیلم های بلاک باستری (بسیار پرهزینه) هالیوود از ۲۰۰۹ به بعد شد.

به گزارش شفاف، گای ریچی کارگردان ۵۰ ساله متولد منطقه هرت فورد شایر انگلیس که کارش را با ساخت فیلم های مستقل و تا حدی غیرعادی گانگستری از نیمه دوم دهه ۱۹۹۰ شروع کرد و سپس با تغییر رویه ای آشکار تبدیل به سازنده فیلم های بلاک باستری (بسیار پرهزینه) هالیوود از ۲۰۰۹ به بعد شد.

گای ریچی با دو کار تازه می‌آید

در جدیدترین ماجراجویی های خود دو کار تازه هالیوودی را برای سال های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ در دست ساخت دارد. یکی نسخه ای تازه از کارتون «علاءالدین» با بازیگران زنده که در ادامه سنت سال های اخیر کمپانی والت دیسنی در زمینه تبدیل انیمیشن های معروفش به کارهایی با انسان هایی بازیگر به مرحله تکوین می رسد

و دیگری قسمت تازه ای از سری فیلم های شرلوک هولمز با نام «هولمز۳» و در ادامه روندی که قسمت های اول و دوم آن را با مدیریت ریچی در سال های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۱ موجب شده بود. با این حال خالق فیلم های گانگستری ساختارشکن «لاک اند استاک» (۱۹۹۸)، «اسنچ» (۲۰۰۰) و «ریوال ور» (۲۰۰۵) در قسمت سوم شرلوک هولمزهای تازه فقط سناریست و یکی از تهیه کننده ها خواهد بود و نه کارگردان.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: