کد خبر: ۴۷۰۴۰۵
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۰

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس دربی را یک بازی جالب و سخت توصیف کرد.

به گزارش شفاف، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس که با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید, اظهار داشت: دربی را پشت سر گذاشتیم. دربی همیشه جالب و سخت است و همیشه انتظارات زیاد. به بازیکنانم بابت جنگندگی و شجاعت‌شان تبریک می‌گویم. همین‌طور از همه هواداران‌مان که 90 دقیقه ما را تشویق کردند، تشکر می‌کنم.

در دربی مصلحت‌اندیشی نکردیم و دنبال برد بودیم
وی افزود: این نتیجه مسلماً مثبت بوده و با همین نتیجه مثبت برای بازی‌مان در قطر مقابل السد حاضر می‌شویم. علی‌‌رغم اینکه بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان خواهد بود، من خوشحالم که در این بازی مصلحت‌اندیشی نکردیم و همچنان دیدگاه و فلسفه خودمان را حفظ کردیم و دنبال برد بودیم. در بخش عمده‌ای از بازی ما بازی را کنترل کرده و تیم بهتری بودیم. به همین دلیل راضی و خوشحالم، هرچند که به پیروزی نرسیدیم.

غیبت ماهینی فقدان بزرگی برای ما خواهد بود
«آن چیزی که مهم و خوشحال‌کننده است، این است که همیشه و همیشه روحیه برد و قهرمانی را در خودمان تقویت می‌کنیم»، برانکو با بیان این جمله به مصدومیت حسین ماهینی اشاره کرد و گفت:  متأسفانه ماهینی را از دست دادیم و طبق معایناتی که انجام شده، این بازیکن فصل را از دست داده است. این فقدان بزرگی برای ما خواهد بود، اما علی‌رغم همه مشکلات همچنان دنبال جمع‌آوری انتظارات و بلندپروازی عاقلانه برای بردن در لیگ قهرمانان آسیا هستیم.