کد خبر: ۴۷۰۴۶۰
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت:‌ به دنبال اقدام برخی افراد مبنی بر ایجاد اخلال در روند حمل و نقل بار و تهدید رانندگان و تخریب وسایل نقلیه آنان در هفته گذشته ۱۳ نفر از اخلالگران در جاده‌های اردبیل شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش شفاف، ناصر عتباتی؛ دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل اظهار داشت: به دنبال اقدام برخی افراد مبنی بر ایجاد اخلال در روند حمل و نقل بار و تهدید رانندگان و تخریب وسایل نقلیه آنان در هفته گذشته بررسی در زمینه شناسایی و دستگیری این افراد انجام شد که به دنبال این اقدامات 13 نفر در سطح استان دستگیر شدند.

وی افزود: از این تعداد هشت نفر در اردبیل و پنج نفر در شهرستان گرمی اقدام به ایجاد اخلال در این حوزه کرده بودند که دستگیر و تذکر و اقدامات توجیهی به این افراد از مهمترین اولویت‌ها بوده که توسط دادستانی مرکز استان پیگیری می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کرد: در حال حاضر با همکاری و مشارکت رانندگان و کامیون‌داران وضعیت مناسب و فعالیت‌های روزمره و متعارف این قشر را شاهد هستیم و حمل و نقل در سطح استان در حالت عادی قرار دارد.

عتباتی از پیگیری و رسیدگی به مشکلات این قشر در جلسات متعدد خبر داد و گفت: با حضور مسئولان پایانه‌ها، راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان، نمایندگان شرکت‌ها حمل و نقل، باربری‌ها و مقامات قضایی و اجرایی استان کمترین مشکلات را در این حوزه داشتیم و حل مشکلات در این حوزه از مهمترین برنامه‌هاست.

وی با تذکر جدی به برخی شرکت‌های باربری در رعایت نکردن فوانین و مقررات اعلام بار به اداره کل حمل و نقل جاده‌ای و پایانه‌ها و تاکید بر اقدامات بازدارنده لازم در این زمینه تصریح کرد: تامین لاستیک و قطعات کامیون از مهمترین مطالبات و مشکلات کامیون‌داران در سطح استان بوده که این مشکل از سوی مسئولان استانی با جدیت پیگیری می‌شود تا در راستای حل آنها قدامات اساسی انجام شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل اظهار کرد: از مهمترین هدفگذاری‌ها و اولویت‌ها ایجلد امنیت در جاده‌ها و جابه‌جایی ایمن کالاها بوده که در راستای دستیابی به این مهم با هر گونه اقدام به ایجاد اخلال و اخلاگران در این حوزه برخوردهای جدی و قانونی می‌شود.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: