کد خبر: ۴۷۰۴۷۵
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان و نسبت به مدت مشابه سال 96؛

شرکت سایپادیزل با رشد تولید و فروش انواع محصولات تجاری در نیمه نخست سال جاری نسبت به سال گذشته، توانست ضمن اجرای بخشی از برنامه های تدوین شده خود در سال 97، پاسخگوی نیاز مشتریان گرامی باشد.

 این شرکت در شش ماه نخست سال با تولید 2016 دستگاه از انواع محصولات تجاری، نسبت به تولید 1304 دستگاه در مدت مشابه سال قبل، رشد 55 درصدی تولید را تجربه کرد.

بر اساس این گزارش، کامیون ولوو FH500 با تولید 921 دستگاه، بیشترین تیراژ تولید در بین محصولات سایپادیزل در شش ماهه نخست سال 97 را داشت و پس از آن کامیونت فوتون 8.5 تن با تولید 350 دستگاه و کامیونت فوتون 6 تن خوابدار با تولید 250 دستگاه، سهم بالایی از محصولات تولیدی این مجموعه صنعتی را به خود اختصاص دادند.

همچنین، سایپادیزل در شش ماهه نخست سال جاری موفق شد، تعداد 1836دستگاه از انواع محصولات را به مشتریان تحویل دهد که این آمار نسبت به تحویل 1211 دستگاه در مدت مشابه سال 96، نشان از رشد 52 درصدی تحویل محصول به مشتری دارد.

بر این اساس، در نیمه نخست سال97، تعداد 782 دستگاه کامیون ولوو FH500 به مشتریان تحویل داده شده و پس از این محصول، 200 دستگاه کامیونت فوتون 6 تن خوابدار و 187 دستگاه کامیونت فوتون 8 تن از بیشترین تیراژ در بین محصولات تحویل داده شده به مشتریان برخوردار هستند.

پیش بینی می شود، بر پایة برنامه ریزی های صورت گرفته و در صورت حمایت و پشتیبانی سازمان های ذی ربط، در شش ماهه دوم سال جاری با تولید کامیون KX به عنوان محصول جایگزین ولوو در طرح نوسازی ناوگان حمل و نقل، تولید و عرضه خودروهای تجاری در شرکت سایپادیزل با سرعت بیشتری ادامه یابد.