کد خبر: ۴۷۰۵۱۱
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۴

شهردار تهران با بیان اینکه برای ادامه فعالیت در شهرداری تهران ( به دنبال ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان) به طور کامل تابع قانون هستم گفت: اگر قانون بگوید ادامه فعالیت ممکن نیست به آن احترام می گذارم.

به گزارش شفاف، شهردار تهران با بیان اینکه برای ادامه فعالیت در شهرداری تهران ( به دنبال ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان) به طور کامل تابع قانون هستم گفت: اگر قانون بگوید ادامه فعالیت ممکن نیست به آن احترام می گذارم.

سید محمد علی افشانی این سخنان را روز شنبه در حاشیه آیین رونمایی از تندیس شهید لشگری از خلبانان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی در جمع خبرنگاران بیان کرد.

به دنبال ابلاغ قانون منع به کارگیری بازنشستگان در نهادهای اجرایی، برخی نمایندگان مجلس گفته اند که این قانون شامل شهرداران ازجمله شهردار تهران نیز می شود اما مدیران شهری خلاف آن را می گویند و مقرر شده استفساریه ای به مجلس در این زمینه ارسال شود.

شهردار تهران در ادامه با بیان اینکه آرامش امروز حاصل خون شهیدان اظهارداشت: ما مدیون شهدا هستیم و ایجاد این نمادها تنها برای یادآوری نسل های آینده است که بدانند زمانی که کشور به مدافع نیاز داشت چه کسانی از این سرزمین پاسداری کردند.

شهردار تهران خاطر نشان کرد: شهیدان کسانی بودند که منافع مردم را به منافع خود ترجیح دادند و اگر امروز کسی مدعی پاسداری از خون شهدا است باید در عمل ثابت کند.

وی با بیان اینکه عمل انسان ها بیانگر آنچه بر زبان می آورند است یادآور شد: نسل جوان باید بداند در چه شرایط دشواری کشور مورد هجوم قرار گرفت و با رشادت های این فرزندان، دشمن نتوانست یک وجب از خاک کشور را تصاحب کند.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار