کد خبر: ۴۷۰۵۱۹
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۲

فرمانده انتظامی بجنورد (خراسان شمالی) گفت: چهار نفر از عاملان پرتاب سنگ به کامیون‌های عبوری از جاده‌های استان، در چند روز اخیر دستگیر شده اند.

به گزارش شفاف، فرمانده انتظامی بجنورد (خراسان شمالی) گفت: چهار نفر از عاملان پرتاب سنگ به کامیون‌های عبوری از جاده‌های استان، در چند روز اخیر دستگیر شده اند.

سرهنگ علی پاکدل اظهار داشت: در چند روز گذشته ۶ مورد حادثه سنگ پرانی و حمله به کامیون‌ها در محور‌های استان گزارش شده که عوامل آن شناسایی و به مقامات قضایی تحویل شدند.

وی افزود: حوادث مزبور در محور‌های بجنورد - شیروان و بجنورد - آشخانه گزارش شده که در آن عواملی با حمله به کامیون‌های عبوری، سبب ایجاد اختلال و خدشه در امر حمل و نقل شده اند.

سرهنگ پاکدل گفت: خسارات وارد شده به کامیون داران در حد شکستن شیشه خودرو بوده است و خوشبختانه خسارت دیگری گزارش نشده است.

وی افزود: در یکی دو روز گذشته هیچ حادثه‌ای از حمله به کامیون‌های عبوری از محور‌های استان منعکس نشده و البته پلیس با تمام نیرو و توان برای تامین و ارتقای ایمنی سفر‌های جاده‌ای و بویژه کامیون داران تلاش دارد.

فرمانده انتظامی بجنورد تصریح کرد: در این زمینه گشت‌های پلیس در جاده‌ها افزایش یافته و با مخلان نظم و امنیت بشدت برخورد می‌شود.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار