کد خبر: ۴۷۰۵۴۶
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۷

پرسپولیس می تواند با توجه به ضعف السد در خط دفاعی دروازه این تیم را در قطر باز کند تا امیدوار به صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا باشد.

به گزارش شفاف، السد توانست با شکست دادن استقلال در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند.

این تیم قطری بازیکنان سرشناس و با کیفیتی مثل ژاوی هرناندز، گابی و بغداد بونجاح را در ترکیب اصلی خود دارد. اما السد هم مانند هر تیمی نقاط ضعفی دارد که پرسپولیس می تواند حساب ویژه ای روی آنها باز کند.

پاشنه آشیل تیم قطری خط دفاعی و دروازه این تیم است. السد در دیدار برابر پرسپولیس مدافعان اصلی و کلیدی فصل قبل خود را در اختیار ندارد. مرتضی پور علی گنجی از این تیم جدا شده و در لیگ بلژیک بازی می‌کند.

غائب بزرگ دیگر السد در خط دفاعی ابراهیم ماجد است که این بازیکن هم مدت‌ها است مصدوم است و هر دو دیدار رفت و برگشت برابر استقلال را هم از دست داد.

نقطه ضعف بزرگ السد خط دروازه این تیم است تا جایی که دو دروازه‌بان اصلی این تیم با مصدومیت مواجه شده‌اند و مشعل بر شام، دروازه‌بان جوان این تیم در هر دو دیدار رفت و برگشت برابر استقلال نشان داد که اصلا دروازه‌بان قابل اعتمادی نیست.