کد خبر: ۴۷۰۷۶۲
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
فرمانده سپاه کربلا:

فرمانده سپاه کربلا گفت: حمله موشکی نقطه زن و بمباران پهبادی بامداد دیروز ذره ای از پاسخ ملت اسلامی به بداندیشان و دشمنان بوده است.

به گزارش شفاف، سردار محمدحسین بابایی ضمن تسلیت عزاداری ماه محرم حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) اصحاب و اولاد پاکش و ایام اسارت اهل بیت(ع) و همچنین گرامیداشت هفته دفاع مقدس و درود به ارواح طیبه شهدای جمله تروریستی ایادی استکبار در روز رژه ۳۱ شهریور اهواز، حمله موفقیت آمیز و موشکی نقطه زن و بمباران پهبادی بامداد دیروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر طراحی فرماندهان گروهک های تجزیه طلب در سوریه را ذره ای از پاسخ ملت اسلامی به بد اندیشان و دشمنان نظام اسلامی دانست.

وی در رابطه با تجمع بزرگ بسیجیان استان مازندران با نام سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) ۲ با عنوان اقتدار عاشورایی گفت: در ادامه مرحله اول رزمایش اقتدار سپاهیان حضرت محمدرسول الله(ص)۲ و بر اساس برنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، همزمان با اجرای نمایش حضور بسیجیان سراسرکشور در مرکز استانها، نیروهای بسیجی مازندران که در صحنه های مختلف، همواره پشتیبان نظام بودند، با تجمع بزرگ و ۳۰ هزار نفری در بوستان ولایت ساری(مرکز مازندران) صحنه های اقتدار را خلق خواهند کرد.

سردار بابایی اظهار کرد: مرحله اول رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول الله(ص)۲، از ۹ تا ۲۹ شهریور در قالب دو بخش رزمی با نمایش حضور با نشاط در میادین و معابر شهری استان در ۲۳ شهریور و بخش خدمات رسانی و محرومیت زدایی بسیج در مناطق استان با اعزام گروه های مختلف بسیج جامعه پزشکی، جامعه زنان، محلات، دانشجویی، دانش آموزی، کشاورزی و ... طراحی و اجرا شد.

فرمانده سپاه کربلا یادآور شد: مرحله دوم رزمایش در تاریخ پنجشنبه ۱۲ مهر ماه همزمان با مراکز همه استانهای کشور در بوستان ولایت ساری با حضور مقتدرانه اقشار مختلف بسیج به نمایش در می آید.

وی این حضور را درای دو پیام برای دوستان و دشمنان دانست و گفت: تجمع بزرگ بسیجیان از سویی امیدآفرینی برای دوستان و بیم آفرینی بین دشمنان و از سوی دیگر ایجاد آمادگی بیشتر برای بسیجیان در عرصه های دفاع ، امنیت بخشی و یاری مردم، مظلومان و مستضعفین است.