کد خبر: ۴۷۰۷۷۸
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۹

رئیس کل دادگستری گلستان از بازداشت 6 نفر از اخلال‌گران رفت و آمد کامیون‌ها در گرگان خبر داد و گفت: این افراد می‌کوشیدند با پرتاب سنگ مانع از رفت و آمد کامیون‌هایی شوند که کالاهای مورد نیاز مردم را جابجا می‌کردند.

به گزارش شفاف، رئیس کل دادگستری گلستان از بازداشت 6 نفر از اخلال‌گران رفت و آمد کامیون‌ها در گرگان خبر داد و گفت: این افراد می‌کوشیدند با پرتاب سنگ مانع از رفت و آمد کامیون‌هایی شوند که کالاهای مورد نیاز مردم را جابجا می‌کردند.

«هادی هاشمیان» اظهار کرد: در این رابطه 6 نفر دستگیر شدند و تحقیق و بررسی از این افراد در دادسرای مرکز استان در حال انجام است.

وی در ادامه سخنان خود افزود: پیش‌تر اعلام کرده بودیم امنیت رانندگانی را که کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم استان را تأمین می‌کنند، برقرار و با کسانی که امنیت را بر هم بزنند برخورد می‌کنیم.

این مقام ارشد قضایی استان گفت: به دادستان‌های شهرستان‌ها اعلام کرده‌ایم با کسانی که از تردد کامیون‌ها جلوگیری یا اقدام به تخریب، ضرب و شتم و ایجاد رعب و وحشت میان رانندگان کنند، برخورد قضایی کنند.

هاشمیان یادآور شد: خوشبختانه در استان، امنیت رفت و آمد کامیون‌ها تأمین است و گزارش‌های اندکی در خصوص تعرض به رانندگان کامیون در جاده‌های استان مشاهده شده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: