کد خبر: ۴۷۰۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۶

CBS قصد توسعه‌ی سریالی پلیسی و درام را دارد که به نقل از Deadline سامانتا کوربین-میلر (Samantha Corbin-Miller) در کنار جفری کرامر (Jeffrey Kramer) در ساخت این عنوان همکاری دارند. این سریال بر پایه‌ی عنوانی پلیسی و کانادایی به نام ۱۹-۲ است.

به گزارش شفاف، CBS قصد توسعه‌ی سریالی پلیسی و درام را دارد که به نقل از Deadline سامانتا کوربین-میلر (Samantha Corbin-Miller) در کنار جفری کرامر (Jeffrey Kramer) در ساخت این عنوان همکاری دارند. این سریال بر پایه‌ی عنوانی پلیسی و کانادایی به نام ۱۹-۲ است.

CBS سریالی پلیسی را خواهد ساخت

ماجرای این بازساخت در Houston رخ می‌دهد که در آنجا دو نیروی پلیس با وجود آنکه آن دو با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند اما در مسیری مشابه قرار می‌گیرند و در پروسه‌ای جنایی با یکدیگر همکاری می‌کنند. این موضوع می‌توان تاثیر بر روی خانواده‌های آن‌ها نیز بگذارد. هنوز جزئیات بیشتری درباره‌ی این سریال منتشر نشده است.

عنوان اصلی ۱۹-۲ سریالی به زبان فرانسوی بود که در سبک پلیسی و درام در قالب سه فصل بین سال‌‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵ پخش می‌شد. این سریال بعدا به زبان اینگلیسی و در کشور کانادا اقتباس شد که در قالب چهار فصل بود و توانست نامزد بهترین سریال درام در جوایز بین‌المللی امی شود .

کوربین میلر و کرامر به عنوان مدیران اجرایی این سریال با یکدیگر در ساخت این سریال اقتباسی همکاری خواهند کرد.

 

منبع:سینما گیمفا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: