کد خبر: ۴۷۰۸۲۴
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۵
امیدواری رسانه‌های قطری به تکرار پیروزی السد بر استقلال در آزادی؛

یک رسانه قطری ابراز امیدواری کرد سناریوی پیروزی تیم السد بر استقلال در ورزشگاه آزادی این بار مقابل پرسپولیس تکرار شود.

به گزارش شفاف، روزنامه الوطن قطر نوشت: تیم السد 23 اکتبر سال جاری میلادی (اول آبان) در تهران به مصاف پرسپولیس می‌رود و باید با بیشتر از یک گل پیروز شود تا به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه یابد. السد توانمندی و باور خود برای کسب چنین نتیجه‌ای برابر پرسپولیس اثبات کرده و می‌تواند به جام قهرمانی این رقابت‌ها برسد.

این روزنامه قطری سپس با اشاره به پیروزی السد برابر استقلال در ورزشگاه آزادی تهران از مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آورده است: برخی از هواداران السد معتقدند شکست در دوحه پایان بازی نیست و این تیم می‌تواند سناریوی بازی با استقلال را برابر پرسپولیس هم تکرار کند.

روزنامه الرایه قطر نیز به دنبال شکست یک بر صفر السد برابر پرسپولیس در بازی رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا به باشگاه السد توصیه کرد تا از داور سریلانکایی به خاطر قضاوت ضعیف به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کند.

در مطلب روزنامه الرایه آمده است: السد بهای گزافی به خاطر قضاوت ضعیف داور سریلانکایی پرداخت و او سناریوی بازی ماه آوریل گذشته میلادی میان السد و پرسپولیس در تهران را تکرار کرد. مدیریت بد بازی و عدم پذیرش گل اکرم عفیف پس از رها شدن توپ از دستان علیرضا بیرانوند نمونه قضاوت ضعیف داور سریلانکایی است. باشگاه السد باید شکایت علیه این داور را به کمیته داوران کمیته کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه دهد.

بازی برگشت تیم‌های پرسپولیس و السد قطر ساعت 18:30 اول آبان ماه سال  در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار