کد خبر: ۴۷۰۸۲۷
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۶

سرمربی رم بعد از پیروزی قاطع در لیگ قهرمانان اروپا به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت.

به‌ گزارش ‌شفاف و به نقل از مدیاست، رم در دیدار دوم خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف ویکتوریا پلژن رفت و توانست با پنج گل به پیروزی برسد. طبیعی است که این پیروزی قاطع باعث خوشحالی دی فرانچسکو شود.

دی فرانچسکو، سرمربی رم در نشست خبری بعد از بازی گفت: با ثبات و هماهنگی بالا بازی کردیم و به همین خاطر توانستیم به پیروزی برسیم. هافبک‌های ما توپ را به خوبی به گردش آوردند و مثبت و مفید بازی کردند.

او در ادامه‌ اظهار کرد: پیروزی آن هم با این نتیجه‌ در لیگ قهرمانان اروپا آسان نیست. تفاضل گل در هفته پایانی مهم خواهد بود و خوشحال هستم که با این نتیجه‌ قاطع به پیروزی رسیدیم. بدون شک هواداران ما از این نمایش خوشحال و راضی هستند. بر این باورم که در حال‌ حاضر به روند خوبی رسیده‌ایم و تیمی هماهنگ و کامل شده‌ایم. می‌توانیم  فصل را بهتر ادامه‌ دهیم.

دی فرانچسکو در پایان سخنان خود به ستایش از پلگرینی پرداخت و او را با ناینگولان مقایسه کرد و اضافه کرد: از زمانی که در ساسولو بودم به بازی پلگرینی علاقه داشتم و خوشحال هستم که در حال‌ حاضر در کنار هم هستیم. او بازی به بازی در حال بهتر شدن است و جای ناینگولان را پر کرده است. بازی‌های خوبی که این بازیکن به نمایش می‌گذارد باعث شده اعتماد به نفس او بسیار بالا رود.