کد خبر: ۴۷۰۹۳۷
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸

شاید فکر کنید فن های هواکش خانگی که بعضا در سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها وجود دارند کار مهمی انجام نمی دهند اما کافی است همین هواکش ها یک روز دچار خرابی شوند تا نظرتان کامل تغییر کند!

شاید فکر کنید فن های هواکش خانگی که بعضا در سرویس های بهداشتی و آشپزخانه ها وجود دارند کار مهمی انجام نمی دهند اما کافی است همین هواکش ها یک روز دچار خرابی شوند تا نظرتان کامل تغییر کند! امروزه هواکش ها در انواع مختلف صنعتی ، خانگی با برندهای مختلف برای مصارف گوناگون به بازار ارائه می شوند اما انتخاب برند با کیفیت مناسب که بعد از یک یا دو سال نیاز به تعویض یا تعمیر نداشته باشد دغدغه بسیار مهمی است که خریداران همواره درگیر آن هستند. در این مطلب قصد داریم انواع فن هواکش و برند های معتبر ارائه دهنده را به شما معرفی نماییم تا در هنگام خرید بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید

 

اگزاست فن

نوعی فن است که  برخلاف فن های دمنده، هوا را می کشد و بوی بد، ذرات ریز و انواع دیگر آلودگی را از محیط خارج می کند. ساده ترین نوع اگزاست فن ها، هواکش های سردخانه و خانگی هستند.اما اگزاست فن های صنعتی با قدرت مکش بسایر بالا نیز برای محیط های صنعتی در بازار وجود دارند.

هواساز:

هواساز دستگاهی است که علاوه بر فن دارای یک سیستم گرمایشی و یا سرمایشی و فیلتر هوا نیز می باشد و می توان برای سرمایش گرمایش مکانهایی مانند بیمارستان ها و هتل ها که می بایست درجه حرارت هر بخش به صورت جداگانه تنظیم شود استفاده گردد.

پلاگ فن:

از پلاگ فن جهت ایجاد گرمای یکنواخت در خشک کن ها ، کوره ها و یا سایر اتاق تمیز که نیازمند گرمای یکنواخت می باشند استفاده می شود.

 

برندهای معتبر:

از برندهای معتبر تولید کننده انواع فن هواکش صنعتی و خانگی می توان به شرکت تکنی فن اسپانیا اشاره کرد که از سال 1985 تا کنون در حال فعالیت بوده و انواع فن کویل ، اگزاست فن، بلوئر فوروارد و پلاگ فن ها از تولیدات این شرکت می باشد.