کد خبر: ۴۷۰۹۶۶
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۷

مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: خط دفاعی پرسپولیس که نقطه ضعف این تیم محسوب می شد توانست خیلی خوب بازیکند و به نقطه قوت تبدیل شود.

به گزارش شفاف، بیژن ذوالفقارنسب در خصوص برد پرسپولیس مقابل السد قطر گفت: بدون شک نمی توان پیروزی پرسپولیس را با توجه به وضعیتی که دارد بزرگ تلقی نکرد. کمتر کسی انتظار داشت نقطه ضعف پرسپولیس تبدیل به نقطه قوتش شود. خط دفاع پرسپولیس با رهبری سیدجلال حسینی یکی از کم نقص ترین بازی هایش را انجام داد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: بازیکنان پرسپولیس خیلی خوب می دانستند در این بازی باید توپ را خیلی زود از منطقه دفاعی خود خارج کنند و با پاس های کوتاه و بلند، ضد حملات خطرناک ایجاد کنند. همین تاکتیک هم بالاخره در دقایق پایانی بازی نتیجه داد و  برد پرسپولیس را رقم زد.

مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران درباره اهمیت بازی برگشت پرسپولیس و السد قطر افزود: بازیکنان پرسپولیس باید برد در بازی رفت را فراموش کنند و دیگر برایش خوشحال نباشند. چون هنوز به فینال نرسیده اند. این تیم باید تمام هوش و حواس خود را معطوف به بازی برگشت کند. چون شک نکنید السد با تمام قوا به میدان می آید. آنها چیزی برای از دست دادن ندارند و قطعا بازی هجومی انجام خواهند داد.

وی در ادامه درباره احتمال قهرمانی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: بعید می دانم در افکار برانکو ایوانکوویچ چنین چیزی در حال حاضر وجود داشته باشد. این تیم فقط باید بازی برگشت فکر کند و اهمیت این موضوع را درک کند که هر لحظه ممکن است توسط حریف خود غافلگیر شود. السد بازیکنان خطرناکی دارد که می توانند در یک لحظه نتیجه را عوض کنند.