کد خبر: ۴۷۱۰۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۷
افزایش انتقادات از سرمربی؛

در پی افزایش انتقادات از سرمربی بایرن مونیخ خامس رودریگس هم از نیکو کواچ با بیانی تند انتقاد کرد و گفت اینجا آینتراخت فرانکفورت نیست.

به گزارش شفاف، عادلانه است اگر بگوییم اولین ماه‌های حضور نیکو کواچ در تیم فوتبال بایرن مونیخ به عنوان سرمربی آن طور که امیدوار بوده پیش نرفته است. نتایج منفی باعث شده خامس رودریگس هم از سرمربی تیمش انتقاد کند و بگوید او دیگر در آینتراخت فرانکفورت نیست.

کواچ در تابستان به تیم جدیدش ملحق شد، آن هم بعد از گذراندن دورانی موفق در آینتراخت. اما روزنامه بیلد در گزارشی نقل قول‌های مهاجم این تیم که از رئال مادرید به طور قرضی آمده را منتشر کرده که به سرمربی تیمش حمله کرده است: اینجا فرانکفورت نیست.

این نقل قول مربوط به بعد از این بود که بازی‌ساز سابق پورتو در تساوی تیمش مقابل آگسبورگ و همچنین تساوی مقابل آژاکس در لیگ قهرمانان بازی نکرد و روی نیمکت نشست. بایرن مونیخ هم باشگاهی نیست که به راحتی با نتیجه نگرفتن کنار بیاید و حالا بعد از ۳ بازی به دور از نتیجه مطلوب فشار روی سرمربی جدید آغاز شده است.

همین حالا هم زمزمه‌های در بین هواداران آغاز شده که ای کاش به جای او یولیان ناگلزمان که حالا سرمربی ردبول لایپزیش شده را به خدمت گرفته بودند.

همچنین در گزارش بیلد آمده یکی دیگر از دلایل ناراحتی بازیکنان از سرمربی تیم این است که او با دستیارانش در کادر فنی تیم به جای آلمانی به زبان کروات صحبت می‌کند. آن هم در حالی که بعد از رفتن یوپ هاینکس و زمانی که بایرن به دنبال مربی بود یکی از گزینه‌هایش برای به خدمت گرفتن مربی این بود که فرد جدید آلمانی زبان باشد.