کد خبر: ۴۷۱۰۲۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷

مدافع سابق منچستریونایتد در صحبت‌هایی به انتقاد از هیات مدیره این باشگاه پرداخت.

به گزارش شفاف و به نقل از ساکرنت، بعد از اخراج دیوید مویس و لوئیس فان خال از منچستریونایتد، زمزمه‌هایی مبنی بر برکناری ژوزه مورینیو نیز از این تیم شنیده می‌شود. در همین رابطه گری نویل بازیکن قدیمی تیم یونایتد گفت: خیلی عصبانی هستم. دیوید مویس در میانه‌های فصل اخراج شد و در ادامه فان خال یک روز بعد از قهرمانی در جام حذفی اخراج شد و حالا هم درباره مورینیو چنین صحبت‌هایی می‌شود. انگار ارزش‌ها در یونایتد فراموش شده است. هیات مدیره بداند اگر مورینیو اخراج شود این دفعه هواداران طوری به هیات مدیره پشت خواهند کرد که آنها ندیده باشند. ۵، ۶ سال است که ارزش‌ها در یونایتد گم شده‌اند. مورینیو روز شنبه بزرگ‌ترین حمایت دوران مربیگری خود را تجربه خواهد کرد و من هم به ورزشگاه خواهم رفت تا از او حمایت کنم.

نویل در ادامه گفت: از نظر من مورینیو یکی از بهترین مربیان جهان است. هر مربی در این یونایتد درجا می‌زند آن هم با شرایطی که در زمینه جذب بازیکن و سیاست گذاری باشگاه وجود داشته است. من باشگاه را تا حد مرگ دوست دارم. یونایتد تیمی است که همه چیز به من داده است. من هم معتقدم در باشگاه چیزی باید تغییر کند که آن چیز مربی نیست و فراتر از مربی است.

منچستریونایتد امروز باید برابر نیوکاسل در لیگ برتر به میدان برود. شیاطین سرخ در بازی‌های اخیر خودشان به حدی ناامید بودند که زمزمه‌های برکناری مورینیو و اختلاف در رختکن به گوش می‌رسد.