کد خبر: ۴۷۱۱۰۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۱

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر پرسپولیس در بازی برگشت با تیم پولدار السد قطر در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا با عقل و منطق بازی کند، می‌تواند نتیجه لازم را بگیرد.

به گزارش شفاف، محمد پنجعلی در خصوص عملکرد پرسپولیس در بازی رفت مقابل السد قطر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا که منجر به پیروزی یک بر صفر نماینده ایران شد، گفت: به نظرم هوش بالای کادر فنی پرسپولیس کمک کرد تا اتحادی که بین بازیکنان وجود دارد نتیجه لازم را بگیرد. پرسپولیس خیلی محکم و قدرتمند بازی کرد. بازیکنان پرسپولیس قابل مقایسه با ژاوی و گابی نیستند. آنها بازیکنان بین المللی هستند که تجربه بازی در بالاترین سطح فوتبال دنیا را دارند؛ اما پرسپولیسی ها نشان دادند اتحاد مثال زدنی دارند و هیچ تفاوتی بین بازیکنان نیمکت نشین و ذخیره وجود ندارد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: برانکو ایوانکوویچ سبک خاصی از فوتبال را در پرسپولیس ایجاد کرده است. او همه را دعوت به آرامش و صبر کرده است. به همین خاطر می بینید هوادر وقتی به ورزشگاه می آید تا آخرین ثانیه تشویق می کند تا این تیم نتیجه بگیرد. منطق پرسپولیس در ارائه بازی های هوشمندانه برای کسب نتیجه قابل ستایش است و زور عقل بازیکنان سرخپوش به پول قطری ها می چربد.

وی درباره مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: مقایسه بین تیم های حاضر در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا نشان می دهد مشکلات پرسپولیس در زمینه مسائل مالی چقدر عمیق است. بودجه باشگاه های آسیایی واقعا قابل قیاس با پرسپولیس نیست. من از نزدیک شاهد هستم که تلاش زیادی توسط مجموعه مدیریت باشگاه در حال انجام است تا این مشکلات به حداقل برسد. باید در حال حاضر به باشگاه پرسپولیس نگاه ملی کنیم که مشکلاتش را به حداقل برساند و بتواند به موفقیت بزرگ  خود که قهرمانی در آسیا است برسد.