کد خبر: ۴۷۱۵۴۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
محرمی:

مدافع تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه رقیبان ایران با تیم های بزرگ جهان بازی می کنند اعتقاد دارد که بازی با بولیوی که تیم بدی نیست بازی مهمی برای تیم ملی است.

به گزارش شفاف، صادق محرمی، مدافع تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز(جمعه) این تیم، گفت: چند روز است که در اردو هستیم و شرایط خوبی داریم. یک بازی مهم هم روز سه شنبه برگزار می کنیم. این اولین بازی تیم ملی بعد از جام جهانی در ایران است. امیدوارم که هواداران به ورزشگاه بیایند و از تیم ملی حمایت کنند. این بازی خیلی مهم است. چزی تا جام ملت ها نمانده است. امیدوارم که تیم ملی با قدرت در این بازی ها شرکت کند.

او ادامه داد: خدا را شکر شرایط خوبی دارم. شرایط سخت است اما رفته رفته بهتر می شود. این دومین اردویی است که دعوت شده ام و این افتخار نصیب من شده است. ممنونم از کادر فنی که به من اعتماد کردند. امیدوارم که هر کسی که حقش است و کادر فنی صلاح می دانند در جام ملت ها حضور داشته باشد. مهم موفقیت تیم ملی است.

محرمی در مورد بازی های دوستانه تیم ملی هم اظهار کرد: بازی های تدارکاتی خیلی مهم است. رقیبان ما با تیم های بزرگ جهان بازی می کنند ولی متاسفانه شرایطش برای ما محیا نیست. بولیوی هم تیم بدی نیست. ما اگر می‌توانستیم با تیم های بزرگ بازی کنیم قطعا کمک بیشتری به ما می کرد.

آخرین اخبار