کد خبر: ۴۷۱۶۳۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲

لیست بازیگران اسپین‌آف Fast & Furious «سریع و خشن» یعنی Hobbs & Shaw «هابز و شاو» در حال گسترش است. ما اخیرا اعلام کردیم که ادی مارسان (Eddie Marsan) در بین بازیگران این فیلم است و در ماه ژوئیه با خبر شدیم که ادریس البا (Idris Elba) نقش منفی این فیلم را داراست.

به گزارش شفاف، لیست بازیگران اسپین‌آف Fast & Furious «سریع و خشن» یعنی Hobbs & Shaw «هابز و شاو» در حال گسترش است. ما اخیرا اعلام کردیم که ادی مارسان (Eddie Marsan) در بین بازیگران این فیلم است و در ماه ژوئیه با خبر شدیم که ادریس البا (Idris Elba) نقش منفی این فیلم را داراست.

اولین تصویر از ادریس البا در فیلم جدیدش

اما اکنون از شما دعوت می‌کنیم تا شاهد اولین تصویر منتشر شده از ادریس البا در قالب شخصیت شرور فیلم باشید. البته باید گفت دواین جانسون (Dwayne Johnson) این عکس را در صفحه‌ی اینستاگرامش (که همواره منبع خبری خوبی برای اهالی سینما بوده است) برای هواداران پست کرد.

هنوز به صورت رسمی چیزی از فیلم مشخص نیست به جز این‌که نام شخصیت شرور داستان بریکستون (Brixton) است و او “شکست‌ناپذیر” نامیده شده است. این موضوع فراموش نشود که فرانچایز «سریع و خشن» ادامه خواهد یافت؛

چرا که وین دیزل (Vin Diesel) و جانسون در «هابز و شاو» نمی‌توانند در کنار هم باشند اما استودیو یونیورسال (Universal) می‌خواهد که هر دو بازیگر را همچنان در دست داشته باشد. اما سوال اینجاست که اگر «هابز و شاو» از Fast & Furious 9 «سریع و خشن ۹» برای استودیو بیشتر درآمد کسب کند، آنوقت تکلیف دیزل چه خواهد شد؟

گفتنی است که اسپین‌آف Hobbs & Shaw دوم اوت ۲۰۱۹ (۱۱ مرداد ۹۸) اکران می‌شود.

 

منبع:سینما گیمفا

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: