کد خبر: ۴۷۲۵۳۴
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۲

هرچند در فضای مجازی شایع شده که در پی اتفاق‌هایی که به حذف برنامه «نود» از جدول پخش برنامه‌های شبکه سه سیما منجر شد، عادل فردوسی‌پور فرصت گزارش بازی امروز پرسپپولیس- السد را هم از دست داده است، روابط عمومی شبکه سه سیما می‌گوید، خود او بازی را گزارش خواهد کرد.

به گزارش شفاف، مدیریت شبکه سه سیما شامگاه گذشته برای دومین هفته‌ متوالی، از پخش برنامه‌ «نود» به تهیه‌کنندگی و مجری‌گری عادل فردوسی‌پور جلوگیری کرد. از آن‌جا که پیش‌تر اعلام شده بود بازی دو تیم فوتبال پرسپولیس تهران و السد قطر را در چارچوب رقابت‌های جام باشگاه‌های آسیا، عادل فردوسی‌پور گزارش خواهد کرد، این پرسش در محافل ورزشی و رسانه‌ای و نیز فضای مجازی قوت گرفت که آیا فردوسی‌پور از گزارش بازی امروز نیز کنار گذاشته خواهد شد؟

شامگاه گذشته، روابط عمومی شبکه سه سیما در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که برنامه‌ی «نود» پخش نخواهد شد.

در پی‌نوشت اطلاعیه‌ شبکه‌ سه درباره‌ علت پخش نشدن برنامه عادل فردوسی‌پور، چنین آمده بود:«با عنایت به رفتار غیر حرفه‌ای تهیه کننده و مجری برنامه نود در پی عدم پخش این برنامه، به دلیل پخش بازی انگلیس – اسپانیا در دوشنبه گذشته، و همچنین استمرار رفتار خارج از عرف ایشان در مصاحبه خلاف ابلاغ گروه ورزش، برنامه مذکور این هفته پخش نخواهد شد».

روابط عمومی شبکه سه سیما در تماس خبرنگار ایسنا، تغییر گزارشگر بازی امروز را رد و اعلام کرد که همچنان قرار است فردوسی‌پور این بازی را گزارش کند.

با این حال، از ساعاتی پیش خبر تاکنون تاییدنشده‌ای در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در حال دست به دست شدن است که در آن، از مزدک میرزایی به‌عنوان گزارشگر جایگزین بازی امروز یاد شده است.

بازی برگشت مرحله نیمه‌نهایی تیم‌های فوتبال پرسپولیس ـ السد، امروز (سه شنبه) اول آبان ساعت ۱۸:۱۵ از شبکه سه پخش می‌شود.