کد خبر: ۴۷۲۵۶۶
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۴

سرمربی یوونتوس بعد از پیروزی برابر شیاطین سرخ به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت و آنها را شایسته کسب این پیروزی دانست.

به گزارش شفاف و به نقل از اسکای اسپورت، یوونتوس در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در اولدترافورد به مصاف منچستریونایتد رفت و توانست با یک گل به پیروزی برسد.

ماسیمیلیانو آلگری بعد از بازی به ستایش از عملکرد شاگردانش پرداخت و آنها را شایسته این پیروزی دانست.

سرمربی یووه، گفت: در دیدار برابر جنوا برای دقایقی غافل شدیم و همین کافی بود تا مجازات شویم. خوشبختانه در دیدار امشب برابر تیم بزرگ و خوب منچستریونایتد با تمرکز بالایی بازی کردیم و با شایستگی هم به پیروزی دست پیدا کردیم.

 

او ادامه داد: بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم و با شایستگی سه امتیاز را کسب کردیم. در بسیاری از نبردهای هوایی موفق تر از حریف بودیم. ساندرو بازی خوبی را به نمایش گذاشت. او ساده و دقیق بازی کرد. نبض بازی را در دست داشتیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم به ثمر رسانیم. در زدن ضربات آخر دقت لازم را نداشتیم.

 

آلگری در ادامه سخنان خود، گفت: در دست داشتن توپ و میدان در خانه یونایتد آسان نیست. از جناح ماتیچ حمله بردیم. ما هنوز اشتباهاتی در میدان داریم و باید این اشتباهات به حداقل برسد. فرصت های زیادی داشتیم که از آنها بهره نبردیم. برابر جنوا خوب ظاهر نشدیم اما در دیدار امشب ثابت کردیم که تیمی هستیم که می دانیم در وقت مناسب چگونه ظاهر شویم.