کد خبر: ۴۷۲۶۰۴
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸

قطار یک وسیله نقلیه بین شهری امن، دوست‌داشتنی و البته نوستالژیک است؛ وسیله‌ای که خیلی از ما، تجربه سفر به شهرهای دیگر با آن را داریم و برای بسیاری از سفرهای تفریحی، زیارتی، کاری و... بلیط قطارخریداری می‌کنیم.

 

 قطار یک وسیله نقلیهبین شهری امن، دوست‌داشتنی و البته نوستالژیک است؛ وسیله‌ای که خیلی از ما، تجربه سفر به شهرهای دیگر با آن را داریم و برای بسیاری از سفرهای تفریحی، زیارتی، کاری و... بلیط قطارخریداری می‌کنیم.

در سال‌های اخیر اما خرید بلیط قطار برای مقاصد مخالف آسان‌تر از قبل شده است که این تغییر را مدیون وب‌سایت‌های معتبری چون علی بابا هستیم.

علی بابا به عنوان رتبه یک فروش بلیط هواپیما و قطار امکانات بسیاری در اختیار مسافران گذاشته است که دسترسی راحت و سریع به بلیط قطار برای مقاصد مختلف، پرداخت هزینه خرید بلیط قطار با کارت شتاب بانکی و امکان استرداد وجه پرداختی به صورت اینترنتی برخی از این امکانات هستند.

همچنین قیمت مناسب، ارائه خدمات با کیفیت، تنوع زیاد تامین‌کنندگان قطارهای مسافری و راحتی سفر با قطار موجب شده است که بسیاری از افرادی که قصد سفر دارند و می‌خواهند مدت زمان سفر را در کوپه‌ یا صندلی‌های قطار سپری کنند، این وسیله مقلیه عمومی را به هواپیما و اتوبوس و حتی خودروی شخصی ترجیح دهند و تمام مدت سفر را در آرامش، استراحت یا مطالعه کنند و یا در کوپه اختصاصی خود با خانواده از تماشای مناظر زیبای جاده‌های کشور لذت ببرند.

همچنین علی‌بابا دارای تنوع زیاد و یا بهتر بگوییم کاملی از قطارهای مسافربری است که به مسافران امکان می‌دهد، بلیط هر قطاری که مدنظرشان است را به صورت اینترنتی خریداری کنند. به این ترتیب مسافران می‌توانند با مقایسه قیمت بلیط قطارهای مختلف مانند، فدک، سفیر، رجا، مهتاب سیر جم، نورالرضا، جوپار، ریل سریع کوثر و…وهمچنین انتخاب دقیق زمان حرکت قطار، بلیط خود را رزرو کنند.

پس اگر قصد سفر با قطار به شهرهای مختلف کشور را دارید، برای خریداینترنتی بلیط قطار به علی بابا مراجعه کنید و در کمترین زمان ممکن برای سفر خود بلیط خریداری کنید.