کد خبر: ۴۷۲۶۲۶
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
فرمانده ناجا خبر داد

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به آماده باش 30 هزار مأمور پلیس در سه پایانه مرزی اربعین اعلام کرد که خروج خودروهای عمومی که دارای پلاک مربوطه هستند از کشور و ورود به عراق بلامانع است.

به گزارش شفاف، سردار حسین اشتری در حاشیه مراسم تکریم و معارفه جانشین فرمانده ناجا با حضور در جمع خبرنگاران درباره آخرین اقدامات انجام شده در سه پایانه مرزی برای خروج از کشور تصریح کرد: 30 هزار نفر از مأموران پلیس در سه پایانه مرزی مستقر هستند و به زائران حضرت اباعبدالله الحسین خدمات رسانی می‌کنند.

وی با بیان اینکه زائران نیز همکاری خوبی با مأموران پلیس دارند، گفت: خوشبختانه با اقدامات انجام شده تا کنون هیچ مشکل امنیتی نداشتیم و ماموران پلیس به طور شبانه روزی در حال رصد فضا و تامین امنیت زائران هستند.

فرمانده ناجا با بیان اینکه تامین امنیت با همکاری و هماهنگی زائران انجام شده است، تصریح کرد: امیدواریم که این وضعیت و همکاری تا پایان طرح ویژه اربعین و بازگشت زوار به کشور ادامه داشته باشد.

سردار اشتری در پاسخ به پرسشی درباره خروج خودروها از کشور و ورود به عراق اظهارکرد: خروج خودروهای عمومی که از قبل پلاک مربوطه را دریافت کرده و هماهنگی‌های لازم را نیز انجام داده باشند مجاز است اما طرف عراقی با تردد دیگر خودروها موافق نیست و اجازه آن را نمی‌دهد.

وی درباره وضعیت مرزبانان ربوده شده نیز گفت: آن پایگاه متعلق به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بوده و عزیزان سپاه در این زمینه پیگیری‌هایی را انجام داده و در حال پیگیری هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: