کد خبر: ۴۷۲۷۶۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳

مراحل آماده سازی ورزشگاه آزادی در فرصت کوتاه باقی مانده تا فینال لیگ قهرمانان آسیا هم اکنون در حال انجام است و تا زمان برگزاری بازی پرسپولیس و کاشیما، این ورزشگاه تنها روز پنجشنبه یک جلسه میزبانی در برنامه خود دارد.

به گزارش شفاف، بعد از بازدید تاج از این ورزشگاه و صحبت های مطرح شده درباره تغییر محل برگزاری بازی استقلال و سایپا، مسئولان باشگاه استقلال نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند و با کمک به باشگاه رقیب مخالفت کردند.

هادی مباشری معاون اجرایی باشگاه استقلال در واکنش به تغییر محل برگزاری این مسابقه بیان کرد: ما با این مسئله مخالفت داریم. اگر قرار به آماده سازی این استادیوم است ما حاضر به همکاری با ورزشگاه هستیم و جایگاه وی آی پی را برای آماده سازی در اختیار مسئولان استادیوم قرار می‌دهیم تا آنها کار خود را انجام دهند ولی اینکه بخواهیم به استادیوم تختی برویم مورد تایید ما نیست. قرارداد اجاره‌ی ورزشگاه برای این مسابقه امضا شده و ما مبلغ اجاره را پرداخت کرده‌ایم.

مباشری البته پیشنهادی برای مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون داشت و گفت: مسئولان اگر نگران آماده‌سازی ورزشگاه هستند می‌توانند بازی را به تعویق بیاندازند. این مورد از نظر ما منتفی است و ما با انتقال بازی به ورزشگاه تختی مخالفیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: