کد خبر: ۴۷۲۹۶۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۳
فرمانده یگان‌های ویژه ناجا:

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا گفت: یگان‌های ویژه ناجا وضعیت امنیتی تردد زوار را در مرز‌های سه گانه از طریق زمینی و هوایی رصد کرده و باید گفت: وضعیت امنیتی زوار مطلوب است.

به گزارش شفاف، سردار حسن کرمی، در خصوص آخرین وضعیت تردد زوار در مرز مهران اظهار داشت: در حال حاضر تراکم جمعیت در برگشت زائران از مرز مهران را شاهدیم.

فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با بیان اینکه ماموران یگان ویژه وضعیت امنیتی تردد زوار را در مرز‌های سه گانه در رصد کامل داشته و از پهباد‌های سبک نیز برای اشراف اطلاعاتی خود استفاده می‌کنند، اعلام کرد: بازگشت زوار در کمال امنیت، در حال اجراست و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی در ادامه به تجدید میثاق ماموران این یگان با شهدای قلاویز در مرز مهران اشاره و بیان کرد: هم اینک برنامه تجدید میثاق ماموران یگان‌های ویژه ناجا با شهدای قلاویز، همان مکانی است که جنگ از آنجا آغاز و تعدادی از هموطنان به شهادت رسیدند، در حال برگزاری است. در این یادمان کل نیرو‌های یگان ویژه مستقر در مرز مهران با آرمان‌های انقلاب، دفاع مقدس و ارزش‌های ۸ سال جنگ تحمیلی تجدید میثاق می‌کنند.

سردار کرمی در پایان گفت: ماموران یگان‌های ویژه ناجا برای خدمت رسانی به زوار از هیچ کوششی دریغ نکرده و با برپایی ایستگاه‌های فرهنگی، رفاهی و همچنین مردم یاری در صدد خدمت عاشقانه‌تر و خالصانه‌تر به زوار هستند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: