کد خبر: ۴۷۳۰۳۱
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶

در حالی که شنیده می شود فیفا حضور بانوان در دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا را برای ایران اجباری کرده است، شنیده می شود جایگاه ویژه‌ای برای ورود بانوان در ورزشگاه آزادی در دیدار فینال مد نظر قرار گرفته و تنها اخذ مجوزهای لازم از مراجع بالا باقی مانده است.

به‌ گزارش ‌شفاف، در حالی که تنها ۱۲روز تا دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های کاشیما آنتلرز ژاپن و پرسپولیس ایران باقی‌ مانده است، مسئولان ورزشگاه آزادی به شدت و سرعت در حال‌ رفع ایرادات بی شماری هستند که AFC آنها را گوشزد کرده بود و خوشبختانه با حمایت‌های وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر، سرعت کار بالا رفته و شرایط به خوبی پیش می‌رود.

همچنین در ادامه‌ این بازسازی‌ها و در جریان بازدید دو ساعته مسعود سلطانی‌فر از روند آماده سازی ورزشگاه آزادی فیلمی منتشر شد که بر اساس آن پیش‌بینی شده است که در سمت راست جایگاه خبرنگاران ورزشگاه آزادی، جایگاه ویژه‌ای برای بانوان در نظر گرفته شود. در همین خصوص مدیر روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان به ایسنا گفت: تمهیدات لازم برای حضور بانوان انجام گرفته و حتی پیش بینی شده است که این جایگاه در کدام قسمت ورزشگاه باشد. برای حضور مناسب بانوان، شرایط رفاهی را آماده کرده‌ایم و مشکلی برای رفت و آمد خانم‌ها وجود ندارد و تنها منتظر دریافت مجوزها هستیم.

اعلام‌جایگاه‌دقیق‌آزادی‌برای‌نشستن‌بانوان‌درفینال‌پرسپولیس

 
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: