کد خبر: ۴۷۳۱۷۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۳

گروه صنعتی آراکس شیمی تولید کننده عمده ی سود پرک ۹۸% با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا در زمینه بازرگانی، تولیدکاستیک سودا ، واردات و صادرات موادشیمیایی تجربه درخشان دارد.

گروه صنعتی آراکس شیمی تولید کننده عمده ی سود پرک ۹۸% با بیش از دو دهه فعالیت مستمر و پویا در زمینه بازرگانی، تولیدکاستیک سودا ، واردات و صادرات موادشیمیایی تجربه درخشان دارد.
گروه صنعتی آراکس شیمی به عنوان یک شرکت خصوصی در زمینه تولید سود پرک دریک تراز پیشرو ودانش بنیان مشغول به فعالیت می باشد.
سود پرک محصول  شرکت آراکس شیمی با استفاده ازخط تولید جدید و با بهره گیری از سود مایع به صورت تکنولوژی روز دنیا و با الکترولایزرهای غشایی و به شکل کاملا اصولی تولید می شود و فاقد هرگونه ناخالصی جیوه ای بوده که این امر امتیاز بسیار مهمی برای شرکت آراکس شیمی محسوب می گردد و با بهره گیری از آزمایشگاه های مدرن و نیروی انسانی مجرب در راستای تأمین نیاز صنایع داخلی کشور و با هدفمندی صادرات به کشورهای مختلف می باشد .

کاستیک سودا چیست ؟

سدیم هیدروکسید (Sodium hydroxide)، کاستیک سودا (Caustic Soda flakes ) یا سود سوزآور با فرمول شیمیایی NaOH که ماده‌ای جامد و سفیدرنگ با دمای ذوب ۱۳۹۰ درجه سانتی‌گراد و چگالی ۲٬۱۳ می‌باشد. این ماده، به آسانی می‌تواند رطوبت هوا را جذب نماید و به همین دلیل، باید هنگام حمل و نقل، تحت پوشش‌های حفاظتی لازم قرار گیرد.
گروه صنعتی آراکس شیمی نیز با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا ، محصولات خود را با بسته های حرفه ای و با کیفیت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

از جمله مزایای بسته بندی محصولات آراکس شیمی میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • غیر قابل نفوذ بودن در برابر آب و رطوبت
  • آسان بودن حمل و نقل کالا با بسته بندی مناسب و اندازه ی مناسب
  • حفظ ایمنی و کیفیت محصول در هنگام حمل و نقل و انبار
  • توضیحات کامل روی بسته بندی محصولات

شرکت آراکس شیمی محصولات خود را در اشکال فوق به مشتریان ارائه می دهد :

  • در کیسه های ۲۵ کیلویی سه لایه لمینت شده
  • در سطل های فلزی ۲ کیلو گرمی با یک لایه پلاستیک در داخل
  • پالت های  ۵/۱ تنی شیرینگ شده و بسته بندی شده
  • کیسه جامبو بگ های یک تنی

 

کاربرد سود پرک :

کنترل PH ، خنثی‌سازی اسید، گاز زدایی، ساخت خمیرسلولز و کاغذ، در صنایع گاز و نفت (برای زدایش آلاینده‌های اسیدی در فرایند گاز و نفت)، ساخت صابون و پاک کننده‌ها، صنایع ابریشم مصنوعی و سلوفان، تصفیه آب، فرایند مواد غذایی، زدایش گاز از دودکش، معدنکاری، ساخت شیشه، فرآیند نساجی، ضدعفونی سبزیجات، احیاء لاستیک، حکاکی و فلزکاری، فرآیند آلومینیوم‌سازی، آماده‌سازی چسب، زدایش رنگ، به عنوان ماده ضدعفونی کننده.

برند آراکس شیمی با اتکای به کیفیت بالای محصول خود، با صدور محموله هایی به کشورهای خاور دور ، کشورهای خاور میانه ،کشورهای آسیایی ، کشورهای آمریکا لاتین ، ترکیه ، عراق ، ازبکستان ، قزاقستان ، ترکمنستان ، افغانستان ، پاکستان ، گرجستان ، لبنان ، سوریه ، دبی و امارات، پرچم افتخار ایران را برافراشته است.

برای سفارش سود پرک با کیفیت با گروه صنعتی  آراکس شیمی تماس حاصل فرمایید.

ایمیل : info@araxchemi.com

تلفن :   ۱۸  الی  ۳۶۴۴۲۷۱۲-۰۲۱

بازرگانی :   ۰۹۱۲۰۸۵۰۴۵۰

صادرات :    ۰۹۱۲۹۳۰۱۰۵۱

وبسایت : www.araxchemi.com

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: