کد خبر: ۴۷۳۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷

جاسوسی کره جنوبی از وضعیت سلامتی کیم جونگ اونسرویس اطلاعات ملی کره جنوبی با کمک یک تکنیک تصویرسازی سه بُعدی پیشرفته تغییرات جسمانی رهبر کره شمالی را زیر نظر دارد.

به گزارش شفاف، سرویس اطلاعات ملی کره جنوبی با استفاده از یک تکنیک تصویرسازی سه بُعدی پیشرفته تغییرات وضع جسمانی کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی را به طور مخفیانه تحت نظر دارد.

سرویس اطلاعات ملی کره جنوبی اعلام کرد با وجود داشتن سابقه خانوادگی ابتلا به دیابت و فشار خون بالا، کیم جونگ اون نسبتا از وضعیت سلامت خوبی برخوردار است. بنابر گزارش خبرگزاری یونهاپ، این گزارش پس از آن منتشر شد که سرویس اطلاعات ملی کره جنوبی این موضوع را به اعضای پارلمان این کشور اطلاع داد.

عادت‌های غذایی رهبر کره شمالی به منبع گمانه‌زنی‌ها در غرب تبدیل شده است. بر طبق گزارش‌ها کیم در خوردن برخی خوراکی‌ها از جمله پنیر سویسی امنتال و نیز گوشت گاو کوبه ژاپن و سوشی زیاده روی می‌کند.

در سال 2014 کیم جونگ اون چندین هفته در انظار عمومی دیده نشد و پس از مدتی پیونگ یانگ اعلام کرد رهبر آنها اندکی دچار کسالت شده و شایعاتی درباره احتمال ابتلای او به بیماری نقرس مطرح شد.
یکی از اعضای پارلمان کره جنوبی اعلام کرد که در یک سال گذشته کره شمالی 3 میلیارد پوند واردات مواد غذایی گران قیمت از چین داشته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار