کد خبر: ۴۷۳۲۸۵
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از افزوده شدن 9 استان جدید به گستره توزیع گازوییل یورو 4 خبر داد و گفت: تا پایان امسال سراسر کشور از این نوع سوخت بهره مند می شوند.

به گزارش شفاف، سیدمحمدرضا موسوی خواه افزود: با افزایش تولید نفت گاز یورو 4 در پالایشگاه بندرعباس، همه جایگاه‌های عرضه سوخت استان‌های هرمزگان، بوشهر، کرمان، یزد و فارس زیر پوشش عرضه نفت گاز یورو 4 قرار می‌گیرند.

وی اضافه کرد: با بهره‌برداری از طرح ارتقای کیفیت پالایشگاه بندرعباس همه جایگاه‌های عرضه سوخت در محور مواصلاتی چابهار تا داخل کشور زیر پوشش توزیع این فرآورده قرار می‌گیرند.

موسوی‌خواه ادامه داد: با اجرای پروژه ارتقای کیفیت پالایشگاه تبریز نیز استان‌های اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و زنجان به طور کامل از گازوییل یورو 4 بهره مند می شوند.

به گفته وی، طبق موافقت‌نامه سازمان محیط زیست با شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی قرار است 230 جایگاه عرضه سوخت در مسیرهای مواصلاتی اصلی کشور زیر پوشش توزیع فرآورده‌های یورو 4 قرار گیرد.

وی یادآوری کرد: وزارت نفت برای استانداردسازی فرآورده‌های تولیدی و تولید محصولات با کیفیت، طرح‌های توسعه‌ای را در پالایشگاه‌های کشور اجرا کرد که با بهره‌برداری از این طرح‌ها، بزودی فرآورده‌های باکیفیت در بخش حمل‌ونقل به صورت سراسری توزیع می شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار