کد خبر: ۴۷۳۳۶۸
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۴

کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلوزیون درگفتگویی گفت: به نظرم کاشیما تیمی نیست که نشود در تهران به آن دو گل زد.

به گزارش شفاف، بعد از شکست تلخ پرسپولیس مقابل کاشیما در مرحله رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا با کامبیز دیرباز، که از پرسپولیسی‌ترین هنرمندان کشور است، گفت‌وگویی انجام دادیم که در زیر می‌خوانید.

*بازی چطور بود؟

حیف شد واقعاً نتوانستیم نتیجه خوبی بگیریم. به نظرم پرسپولیس بازی را خیلی خوب شروع کرد و حتی توسط علیپور می‌توانست به گل برسد. اگر توپ علی وارد دروازه می‌شد روند دیدار تغییر می‌کرد و نتیجه چیز دیگری می‌شد، اما در نیمه دوم پرسپولیس آن تیم همیشگی نبود و بچه‌ها پراشتباه کار کردند. متأسفانه یک‌مقدار کار سخت شد.

کاش حداقل یک گل در ژاپن می‌زدیم تا برای بازی برگشت راحت‌تر بودیم. البته نباید فراموش کرد این تیم با چه شرایطی به فینال رسیده است. تا همین‌جا هم پرسپولیس کاری کرده کارستان و برای ما همین حالا هم قهرمان است.

*یعنی برای بازی برگشت ناامید هستید؟

نه اصلاً این‌طور نیست. پرسپولیس مرد روزهای سخت است و من شک ندارم در بازی برگشت کامبک می‌زنیم و کنار صد هزار نفر جشن قهرمانی می‌گیریم. به نظرم کاشیما تیمی نیست که نشود در تهران به آن دو گل زد. هرچند فکر می‌کنم نباید بی‌گدار به آب زد و باید زیرک بود.

*نکته عجیب، عقب‌نشینی پرسپولیس در نیمه دوم بود.

بله، واقعاً عجیب بود و خودم هم تعجب کردم. اتفاقاً به دوستانم که بازی را با هم می‌دیدیم گفتم چرا برانکو تیم را عقب کشید در حالی که در نیمه نخست بسیار خوب و منطقی بازی کرد.

*در این اوضاع سخت سیامک نعمتی هم برای بازی برگشت محروم شد.

بله، این دیگر اوج بدشانسی است. البته به نظرم وقتی سیامک اخطار داشت نباید با بازیکن حریف درگیر می‌شد و به داور اعتراض می‌کرد. حضور سیامک در دیدار برگشت خیلی به کار پرسپولیس می‌آمد و حیف شد در این روزهای بی‌بازیکنی مهره تأثیرگذاری مثل نعمتی هم محروم شد.

 

منبع:خبر ورزشی

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار