کد خبر: ۴۷۳۶۱۸
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶

دبیرکل جنبش تنظیم مستقبل‌العداله یمن گفت: تنها گناه مردم مظلوم یمن که امروز کشته می‌شوند پیروی از مکتب نورانی اهل بیت(ع) است، همان تفکر پلیدی که جنگ را به ایران تحمیل کرد امروز با نقابی دیگر مردم یمن را می‌کشد.

به گزارش شفاف، سید حسن العماد در سومین همایش مجاهدان در غربت که به میزبانی شهرستان دامغان و با حضور سردار سلامی جانشین فرماندهی سپاه پاسداران، مسئولان و میهمانان ملی، استانی و شهرستانی و میهمانان خارجی از بیش از 23 کشور جهان برگزار شد، کشتار مردم مظلوم یمن در حملات رژیم سفاک آل‌سعود و متحدان و حامیان آمریکایی و صهیونیست این رژیم را یکی از بزرگترین فجایع انسانی دانست و اظهار داشت: ده‌‌ها هزار نفر از مردان، زنان و کودکان یمنی در قریب به 2 سال اخیر مظلومانه کشته شده‌اند اما این ملت آزاده و پیرو مکتب اهل بیت(ع) در مقابل دشمنان سرخم نخواهند کرد.

دبیرکل جنبش تنظیم مستقبل‌العداله یمن این کشور را به کشتارگاه انسان‌ها به دست عمال سعودی و اماراتی با حمایت دولت‌های غربی تشبیه کرد و با انتقاد شدید از سکوت مدعیان حقوق بشر در این زمینه، افزود: 70 درصد بیمارستان‌ها و تقریبا تمامی تأسیسات آبی یمن در حملات عربستان سعودی و متحدان خونریزش تخریب شده است و این کشور امروز شاهد یکی از بزرگترین فجایع انسانی است.

وی با بیان اینکه تقریباً تمامی سازندگان تسلیحات در جهان در کشتار مردم یمن مشارکت دارند، خاطرنشان کرد: اگر تاریخ اسلام را مطالعه کنید متوجه می‌شوید که تنها گناه مردم یمن پیروی از مکتب اهل بیت(ع) و بیعت با علی بن ابیطالب(ع) و ائمه اطهار است.

سید حسن العماد با تأکید بر اینکه انقلاب امام خمینی(ره)، ایستادگی شهدای شما در برابر ابرقدرت‌ها و رهبری و روشنگری‌های حضرت امام خامنه‌ای ما یمنی‌ها را بیدار و هویت دینی ما را احیا کرد، ادامه داد: همان تفکر، همان کشورها و همان اسلحه‌ای که هشت سال با ملت ایران جنگید، امروز مردم یمن را می‌کشد زیرا پرچم اهل بیت(ع) را برافراشته‌اند.

دبیرکل جنبش تنظیم مستقبل‌العداله یمن خاطر نشان کرد: همان تفکر پلیدی که به ایران حمله کرد زیرا رایحه سید خراسانی را از این سرزمین استشمام کرده بود امروز به یمن حمله‌ور شده ‌است‌.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: