کد خبر: ۴۷۴۹۰۸
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸

سیدعلی ضیاء روز گذشته در برنامه «فرمول یک»، میزبان اعضای ماکان بند بود.

به گزارش شفاف، به نقل از روابط عمومی «فرمول یک»؛ سیدعلی ضیاء یکشنبه ۴ آذر در برنامه «فرمول یک»، میزبان یاشار خسروی، رهام هادیان و امیر مقاره اعضای ماکان بند بود و با آن‌ها گپ زد.

خسروی سرپرست گروه در ابتدا درباره تشکیل ماکان بند توضیح داد: دو سال پیش که فکر تشکیل این گروه به ذهنم رسید، دوست داشتم برای جوان‌ها کار کنیم. در گروه قبلی با اکثر خواننده‌های مطرح کار کرده بودم، اما می‌خواستم این بار روی قشر جوان کار کنم. قشر جوان همیشه هستند و ۱۵، ۱۶ ساله‌ها را همیشه در کنار خودمان می‌بینیم.

خداراشکر ماکان بند بیشتر از ۶ ماه دوام آورد

هادیان درباره اینکه برخی می‌گفتند عمر ماکان بند ۶ ماه است، اظهار کرد: خداراشکر این اتفاق نیفتاد. ما هم سعی مان را می‌کنیم که این اتفاق نیفتد، اما سخت است. من که به عنوان ملودی ساز در این گروه هستم تا توان دارم سعی می‌کنم کار خوب بزنم.

خسروی نیز ادامه داد: ما در شهر گرگان ۹ سانس گذاشتیم و حتی ظرفیت وجود داشت که ۱۸ سانس هم بگذاریم، اما این کار را نکردیم.

بلیت‌های کنسرت تهرانمان در ۴ دقیقه رزرو شد!

امیر مقاره در این خصوص گفت: خدارا صد هزار مرتبه شکر که تا به حال هستیم و می‌خواهیم باز هم باشیم. ما رکورد‌های مختلفی را جابجا کردیم از جمله اینکه رکورد داشتیم برای کنسرت تهران در ۴ دقیقه بلیت هایمان رزرو شدند!

از فردا بابت رکورد فروش بلیتهایمان به ما حمله می‌کنند

هادیان نیز با تایید این موضوع تصریح کرد: از فردا حمله‌ها شروع می‌شود که می‌گویند مگر می‌شود ۴ دقیقه‌ای بلیت‌ها فروخته شود.

ماکان آینه‌ای از فرهنگ و گفتار نسل جوان است و برای همین شعرهایمان محاوره‌ای است!

خسروی درباره درآمد این گروه و آینده اش گفت: درآمدمان به تعداد کنسرت هایمان در شهرستان و تهران بستگی دارد. بعضی وقت‌ها انتقاد زیادی به کلاممان می‌شود، می‌گویند خیلی محاوره‌ای است. ولی ما روز اول تصمیممان این بود که برای جوان‌ها کار کنیم. ماکان آینه‌ای از فرهنگ و گفتار نسل جوان است.

خواننده‌ای که در داروخانه و آزمایشگاه کار می‌کرده و مامور سرشماری بوده است!

هادیان در پاسخ به این سوال ضیاء که آیا واقعیت دارد دو خواننده ماکان بند پیک موتوری بوده اند و در داروخانه کار می‌کرده اند، اظهار کرد: بله. من هم در داروخانه و هم آزمایشگاه کار کردم. شغلی هم که هیچ جا به آن اشاره نکرده ام این است که یک ماه هم مامور سرشماری بودم.

وی درباره اینکه روزی گفته بود ۵ هزار تومان بیشتر در کارتم ندارم، توضیح داد: همیشه ما هنرمندان از قضاوت کردن زجر می‌کشیم. در برنامه خندوانه گفتم روزی را تجربه کردم که فقط ۵ هزار تومان در کارتم پول بوده است، نه اینکه همان موقع ۵ هزار تومان داشته باشم.

پیک موتوری آشپزخانه پدرم بودم

مقاره نیز در این باره بیان کرد: من دو جا کار می‌کردم که پیک بودم. دومین جا پیش پدرم بودم که آشپزخانه کوچکی زد و من هم کار را عار ندانستم و به او کمک کردم.

وی افزود: دیده اید که در فضای مجازی چه حرف‌هایی زده می‌شود. تیتر می‌زنند که طرف قبلا پیک موتوری بوده و حالا ببین چه شده است. با این حرف به من بی احترامی نمی‌کنند بلکه به یک قشر توهین می‌کنند. پیک بودن خیلی هم کار خوبی است و هرکسی جنم دارد و انجامش می‌دهد دمش گرم.

در بخشی که باید مهمانان چهره‌ها را بر اساس عکس کودکی شان تشخیص می‌دادند، یاشار خسروی همکاری چند ساله با سیروان خسروی را باعث افتخارش و اینکه او در چند سال اخیر کم کار شده را دلیلی برای کار‌های بهتر او در آینده نزدیک دانست.

محمدرضا گلزار الگوی خواننده ماکان بند

مقاره هم به محمدرضا گلزار ابراز علاقه کرد و گفت: او را خیلی دوست دارم و در خیلی از موقعیت‌ها الگوی من است. مثل مردمی بودنش.

همه جای دنیا به کسانی که با سن کم اتفاقات خوبی برایشان می‌افتد حمله می‌شود

خسروی هم با بیان اینکه اصلی‌ترین هدفمان این است که اجرای خوب داشته باشیم، درباره حمله به خواننده‌های گروه بابت سن کمشان گفت: کسی که سنش کم است، اما اتفاق خوبی برایش می‌افتد، در همه جای دنیا نسبت به او واکنش نشان می‌دهند.

پدرام پالیز به ماکان بند اضافه می‌شود

وی همچنین خبر داد: پدرام پالیز خواننده متفاوتی است که کارش سنگین‌تر است و به زودی به گروه ما اضافه می‌شود.

درست است که شعرهایمان قافیه ندارد، ولی شما در ملودی وزن را احساس می‌کنید!

هادیان با تایید این موضوع که به ما به خاطر سن کممان فحش می‌دادند، در پاسخ به اینکه چرا شعرهایتان قافیه ندارد، گفت: وقتی شعر روی ملودی می‌خوابد و زیبا است و شما در ملودی وزن را احساس می‌کنید، چه اشکالی دارد؟

وی با بیان اینکه فردا و پس فردا در تهران کنسرت داریم و برای مخاطبان سورپرایز خواهیم داشت، درباره انتقاداتی که به رفتارشان در کنسرت‌ها می‌شود، گفت: به ما می‌گویند چرا اینقدر در کنسرت شوخی می‌کنید، اما شاد کردن مردم در این وضعیت خیلی مهم است.

این خواننده در پایان گفت: همیشه آرزوی قلبی ام این است و تا عمر دارم می‌گویم شادی و سلامتی مردم عزیزمان آرزوی من است.

مقاره هم در این باره که چرا وسط کنسرت لباس عوض می‌کنید، توضیح داد: الان هم یک دست لباس آورده ایم بین آیتم بپوشیم! واقعیت این است که ما خیس عرق می‌شویم و می‌رویم لباس عوض می‌کنیم که فضا هم تازه شود. من خیلی انتقادپذیر هستم با اینکه از انتقاد دوری می‌کنم. خیلی از انتقاداتی که نسبت به لباسم شد را قبول دارم، اما عزیزانی انتقاد کردند که در کنسرت نبودند و نمی‌دانستم آن لباس و اکت برای چیست و اگر بودند حق می‌دادند که با کت و شوار نمی‌شد آن کار‌ها را کرد.

گفتنی است؛ «فرمول یک» با اجرا و تهیه کنندگی سیدعلی ضیاء شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۱۷:۴۵ از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: