کد خبر: ۴۷۴۹۷۱
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۷

فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف محموله ۱۰۰ کیلوگرمی تریاک با همکاری پلیس سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: در این عملیات دو قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر دستگیر شدند.

به گزارش شفاف، فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف محموله ۱۰۰ کیلوگرمی تریاک با همکاری پلیس سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: در این عملیات دو قاچاقچی حرفه‌ای مواد مخدر دستگیر شدند.

سردار روح الامین قاسمی فرمانده انتظامی استان سمنان از دستگیری دو قاچاقچی خارجی در این عملیات خبر داد و افزود: با اقدامات گسترده اطلاعاتی و نامحسوس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سمنان در ماه های اخیر به شناسایی فردی تبعه افغان انجامید که قاچاقچی با سابقه مواد افیونی است.

وی با بیان اینکه متهم قصد انتقال محموله سنگین مواد مخدر در جنوب شرق کشور را داشت، افزود: هماهنگی های لازم قضایی و انتظامی با پلیس استان سیستان و بلوچستان انجام و تیم‌های عملیاتی برای توقیف محموله به منطقه اعزام و در نهایت با اقدام سریع پلیس خودروی تویوتا حامل مواد، توقیف و دو متهم ۱۸ و ۲۲ ساله دستگیر و مقدار ۱۰۰ کیلو تریاک و مقادیر زیادی تجهیزات جنگی از خودرو توقیفی کشف و ضبط شد.

وی از افزایش کشفیات موادمخدر توسط پلیس استان خبر داد و خاطرنشان کرد: پلیس این استان حجم طرح های خود در مقابله با موادمخدر را افزایش داده است.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار