کد خبر: ۴۷۴۹۷۳
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۰

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: بسته های غذایی 7٢ ساعته از امروز در شهرستان های گیلانغرب و قصرشیرین توزیع می شود.

به گزارش شفاف، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: بسته های غذایی 7٢ ساعته از امروز در شهرستان های گیلانغرب و قصرشیرین توزیع می شود.

مرتضی سلیمی عصر دوشنبه افزود: در حال حاضر چهار هزار بسته 7٢ ساعته در استان موجود است که این بسته ها، با توجه به نیاز افراد آسیب دیده در میان آن ها توزیع می شود.

وی گفت: 87 تیم عملیاتی از شب گذشته فعالیت خود را آغاز کرده است که از این تعداد، 49 تیم از استان کرمانشاه و ٣8 تیم نیز از جمعیت هلال احمر استان های ایلام، کردستان، همدان و لرستان در مناطق زلزله زده حضور پیدا کرده اند.

سلیمی ادامه داد: تیم های آنست هم در استان کرمانشاه مستقر هستند اما با توجه به اینکه نیازی به فعایت تیم های آمادگی و نگهداری سگهای تجسس وجود نداشت، این تیم ها در حالت آماده باش در استان حضور دارند. به علاوه تیم های واکنش سریع استان های کرمانشاه، ایلام، کردستان، همدان و لرستان در استان مستقر بوده و در حالت آماده باش کامل قرار دارند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با تاکید بر اینکه ارزیابان جمعیت هلال احمر وضعیت روستای متاثر از زلزله را بررسی کردند، تصریح کرد: ١٣ روستا به دلیل ترک خوردگی های جزئی نیاز به توزیع چادرهای امدادی داشت که این چادرها در میان متاثران از زلزله توزیع شد.

سلیمی تاکید کرد: ٢ فروند بالگرد امدادی جمعیت هلال احمر به منظور ارائه خدمات امدادهوایی در فرودگاه کرمانشاه مستقر شده است.

منبع: ایرنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار