کد خبر: ۴۷۵۱۸۶
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۰

رئیس هیئت کشتی استان کرمانشاه گفت: نمی‌دانم چطور تشخیص داده‌اند من بازنشسته‌ام در حالی که خودم نمی‌دانم.

به گزارش شفاف، محمدحسین محبی در مورد اینکه اعلام شده به عنوان بازنشسته باید هیئت کشتی استان کرمانشاه را ترک کند، اظهار داشت: برای من هم این خبر را فرستادند، نمی‌دانم چطور آنها تشخیص داده‌اند من بازنشسته‌ام در حالی که خودم نمی‌دانم! 26 سال خدمت هستم و 4-5 سال تا پایان خدمتم باقی مانده است. ضمن اینکه نزدیک به دو سال دیگر از این دوره ریاستم از هیئت کشتی استان باقی مانده است. من مشکلی از نظر بازنشستگی ندارم.

عضو مجمع فدراسیون کشتی در مورد اقداماتی که برای برگزاری انتخابات فدراسیون کشتی انجام شده، تصریح کرد: هنوز چیزی اعلام نکرده‌اند. در جلسه اخیر اعضای مجمع نبودم و درگیر برگزاری مسابقات قهرمان کشوری در قصرشیرین بودم. هنوز زمان ثبت‌نام از کاندیداها را اعلام نکرده‌اند تا مشخص شود چه شرایطی پیش خواهد آمد. فعلا در انتظار اعلام زمان برگزاری مجمع هستیم.

رئیس هیئت کشتی کرمانشاه در مورد میزبانی این استان از رقابت های جام‌تختی گفت: میزبان مسابقات کشتی آزاد جام تختی هستیم. در این زمینه چند ماه پیش با استاندار جلسه داشتیم که او قول کمک و همکاری داد و موافقت کرد که میزبان رقابت‌ها باشیم. هنوز برآورد هزینه نشده اما با توجه به موافقت استاندار، مشکلی برای میزبانی نخواهیم داشت.

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: