کد خبر: ۴۷۵۳۵۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۰

اتلتیکومادرید نتوانست خیرونا را شکست دهد و برای دومین هفته پیاپی به تساوی دست یافت.

اتلتیکومادرید
به گزارش شفاف، اتلتیکومادرید یکشنبه در هفته چهاردهم لالیگا به مصاف خیرونا رفت که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
 
نخستین موقعیت به نام اتلتیکو به ثبت رسید و شوت از راه دور گریزمان توسط دروازه‌بان حریف دفع شد و به کرنر رفت. در ادامه بازیکنان خیرونا فرصت گلزنی داشتند اما این اتفاق رخ نداد. در ادامه سائول نیگس تیرک دروازه میزبان را لرزاند و اتلتیکو با بدشانسی نتوانست گل نخست بازی را به ثمر برساند. 
 
در حالی که دو تیم تک‌موقعیت‌های خود را برای گلزنی از دست داده بودند، خطای یان اوبلاک روی خط محوطه جریمه باعث شد داور یک پنالتی به نفع خیرونا اعلام کند. استوانی در لحظات پایانی نیمه اول، بازی را یک بر صفر کرد.
 
در نیمه دوم آبی‌پوشان اتلتیکو به دنبال جبران نتیجه بودند اما توپی از خط دروازه رد نمی‌شد. در مقابل خیرونا سعی داشت بازی را کنترل کند. لذا بازی تاخیری را در پیش گرفته بود و در ضدحمله‌ها به دنبال گلزنی بود. اوبلاک با چند مهار خوب اجازه نداد اختلاف بیشتر شود. حمله‌های اتلتیکو نتیجه داد و این تیم با اشتباه بازیکن حریف در دقیقه ۸۱ بازی را مساوی کرد. در ادامه توپی از خط دروازه‌ها عبور نکرد و امتیازها تقسیم شد و اتلتیکو مادرید با ۲۵ امتیاز در جایگاه سوم لالیگا باقی ماند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار