کد خبر: ۴۷۵۳۸۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹


دکتر فاطمه قنبری وکیل دادگستری و استاد دانشگاه

دکتر فاطمه قنبری وکیل پایه یک دادگستری و خوشنام کرجی؛ مدرس دانشگاه و بنیانگذار سبک جدید آموزشی علم حقوق با استفاده از تصویر سازی مرتبط با محتوا می باشند که در زمینه های مختلفی همچون توسعه ی عدالت آموزشی برای عامه مردم در کشور فعالیت های وافری داشته اند. ایشان نظریه های بسیار منحصر به فردی را برای آموزش در زمینه ی حقوق شهروندی اعلام کرده اند که مورد استقبال جامعه حقوقی و عموم علاقمندان به علم حقوق قرار گرفته است. نتایج حاصل از این روش های آموزشی بسیار پر ثمر بوده که تأثیر زیادی را در جامعه ی هدف بر جای گذاشته است.

 

دیدگاه دکتر فاطمه قنبری موسس سبک جدید آموزشی در علم حقوق در رابطه با شیوه جدید آموزشی خود

 

فاطمه قنبری موسس سبک نوین آموزش حقوق؛ آشنایی افرا با حقوق خود را از جمله مهمترین راه کارهای مقابله با مشکلات اجتماعی عنوان کرد و گفت: تصویر، عکس و ابزار‌های تصویری انگیزه یادگیری افراد را تقویت می‌کنند؛ زیرا حافظۀ دیداری و به‌خاطرسپاری مطلب به کمک تصویر، یکی از مهم‌ترین عوامل موثر بر فرایند یادگیرییاددهی بوده که این مهم تا کنون به صورت مدون در آموزش های حقوقی صورت نپذیرفته بود که به لطف خداوند یکتا به مدت دوسال کار مداوم و از ابتدای سال 1395 تاکنون آن را در موضوعات تخصصی رشته حقوق به سرانجام رسانده ام.

دکتر فاطمه قنبری بنیان گذار سبک نوین آموزش علم حقوق

این وکیل پایه یک بیان کرد: استفاده از شیوه های جدید آموزشی فضای مناسبی را جهت انتقال و دریافت دانش برقرار می کند و باعث انعطاف و واکنش مثبت مخاطب می گردد.

گفتنی است این استاد دانشگاه وکیل کرج بوده و تنها عضو حقوقدان سازمان نصر البرز یا نظام صنفی رایانه ای می باشد که تعداد چهار جلد کتاب در زمینه های مختلف رشته حقوق تالیف نموده و تعداد سه عنوان کتاب دیگر در دست چاپ دارند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
0
3
خدا حفظشون کنه این استاد عزیز و دانشمند را
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
0
3
واقعا نمونه بارز یک وکیل خوش نام
بکتاش
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
0
2
عجب سبک فوق العاده ای را بنیان گذاشتن
به این میگن کار علمی
خانم وکیل هر کجا هستند موفق باشند
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۹/۱۲
1
1
چرا به وکیل ها همشون غیر قابل اعتمادن؟
آخرین اخبار