کد خبر: ۴۷۵۴۹۷
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۳

مهرداد غفارزاده کارگردان سینما از اتمام فیلمبرداری بخش ترکیه فیلم «ترانه‌ای عاشقانه برایم بخوان» خبر داد.

به گزارش شفاف، مهرداد غفارزاده کارگردان سینما در گفتگویی درباره جدیدترین فعالیت سینمایی خود  گفت: فیلمبرداری بخش ترکیه فیلم «ترانه ای عاشقانه برایم بخوان» در ۲۵ جلسه به پایان رسیده است.هم اکنون پیش تولید بخش ایران این اثر آغاز شده و بقیه آن از هفته آینده فیلمبرداری می‌شود.

وی با اشاره به انتخاب تهران و ترکیه به عنوان لوکیشن‌های فیلم افزود:  تدوین همزمان این فیلم آغاز شده است و فرم حضور در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر را پر کردیم که امیدواریم به جشنواره برسد.

غفارزاده بیان کرد: فیلم «ترانه ای عاشقانه برایم بخوان» به تهیه کنندگی امیرشهاب رضویان تولید مشترک ایران و ترکیه است که نویسندگی آن را یک گروه ایرانی و ترکیه‌ای انجام داده و سرمایه گذاران آن بابک بهروش و سارا احمدی هستند.

این کارگردان با بیان اینکه در این فیلم از بازیگران ایرانی و ترکیه‌ای استفاده شده ،گفت:بازیگران اصلی این فیلم پژمان بازغی، افسانه پاکرو، یوسف چیم، علی بوراک جیلان هستند.

گفتنی است؛ قصه فیلم «ترانه ای عاشقانه برایم بخوان» به کارگردانی مهرداد غفارزاده درباره یک جوان ایرانی است که به طور تصادفی از طریق فضای مجازی وارد عالم موسیقی می‌شود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار