کد خبر: ۴۷۵۶۰۸
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۷

تصور کنید بعد از یک روز سخت کاری،‌ به منزل برمی‌گردید و با خانه‌ای به‌هم‌ریخته و کثیف مواجه می‌شوید؛ قطعا خستگی کار به تن‌تان خواهد ماند؛ همه‌جا به‌هم ریخته و شلوغ، مبل‌های کثیف، فرش‌های کدر و خاک‌گرفته، لباس‌های چرک، در و پنجره‌های کثیف و ...

دیگر نگران تمیزی خانه خود نباشید

تصور کنید بعد از یک روز سخت کاری،‌ به منزل برمی‌گردید و با خانه‌ای به‌هم‌ریخته و کثیف مواجه می‌شوید؛ قطعا خستگی کار به تن‌تان خواهد ماند؛ همه‌جا به‌هم ریخته و شلوغ، مبل‌های کثیف، فرش‌های کدر و خاک‌گرفته، لباس‌های چرک، در و پنجره‌های کثیف و ... احتمالا آن‌قدر خسته‌اید که حتی حال تمیزکاری و نظافت منزل را هم ندارید؛ اما ما نمی‌خواهیم شما را با این تصاویر آزاردهنده ترک کنیم؛ حالا در مقابل تصور کنید بعد از یک روز سخت کاری، به منزل برمی‌گردید و با خانه‌ی تمیز، آشپزخانه‌ی مرتب، مبل‌ها و فرش‌هایی که از تمیزی برق می‌زنند، لباس‌های اتوکشیده و وسایلی که همه سرجای خودشان قرار گرفته‌اند، مواجه می‌شوید؛ حالا حتما خستگی‌تان در خواهدرفت!

خدمات آنلاین بهترین گزینه روی میز

قطعا استفاده از خدمات نظافت منزل، ‌یکی از بهترین راه‌ها برای حل این مشکلات است؛ به‌خصوص اگر شاغل باشید یا به هر دلیلی وقت زیادی برای نظافت منزل نداشته باشید؛ چند سالی است که شرکت‌های مختلف خدماتی، سرویس نظافت منزل را ارائه می‌دهند اما استفاده از این خدمات، با محدودیت‌های بسیاری همراه بوده است؛ از جمله این‌که شما تا قبل از آمدن نیروی خدماتی که برایتان فرستاده می‌شود، هیچ اطلاعاتی از‌ او نخواهید داشت؛ یا اگر با مشکلی مواجه شوید هیچ راهی برای پیگیری سریع موضوع نخواهید داشت؛ اما این روزها با پیشرفت تکنولوژی و توسعه خدمات آنلاین، شرکت‌های خدمات آنلاین گوی سبقت را از شرکت‌های سنتی این حوزه ربوده‌اند و شرایط ایده‌آل‌تری را برای کاربران خود فراهم کرده‌اند؛

تعدادی از این مزایا به‌شرح زیر می‌باشد:

  • امکان انتخاب بین نیروهای خدماتی، باتوجه به سوابق و امتیازات حاصل از کارهای انجام شده در سامانه
  • خدمات‌رسانی در سریع‌ترین زمان ممکن و با مناسب‌ترین قیمت
  • پشتیبانی ۲۴ساعته
  • بازرسی و رسیدگی به شکایات
  • اخذ تمامی مدارک احراز هویت و سوءپیشینه و ... از نیروهای خدماتی
  • معتبر بودن شرکت خدمات آنلاین به‌واسطه عبور از تمامی فیلترهای سازمان و وزارت‌های مربوطه در کشور

نظافت منزل

نظافت منزل علاوه بر زمان و حوصله، مهارت و انرژی زیادی نیز نیاز دارد و در نهایت باز هم می‌تواند با نارضایتی از نتیجه‌ی کار همراه باشد؛ نداشتن آگاهی لازم از روند درست نظافت، روش استفاده از مواد شوینده و نحوه‌ی نظافت هر بخش با جنس و شرایط منحصربه‌فرد خود و همچنین نداشتن تجربه‌ی کافی در این بخش می‌تواند، با نتیجه‌ی نامطلوبی در نظافت همراه باشد. ضمن این‌که نظافت فقط به نظافت منزل ختم نشده و نظافت محل کار و همچنین راه‌پله و مشاعات را نیز دربرمی‌گیرد. در این شرایط می‌توانید با استفاده از مهارت و تجربه‌ی متخصصان در زمینه خدمات نظافتمنزل، با انرژی و هزینه‌ی کم، باکیفیت‌ترین خدمات نظافتی را داشته باشید.

صرفه‌جویی در بلندمدت

شاید در نظر اول استفاده از خدمات آنلاین نظافت منزل، هزینه‌ی اضافی تلقی شود، اما در گذر زمان و با روتین شدن این خدمات، کار نظافت در زمان کوتاه‌تری انجام می‌شود و در استفاده از انواع مواد شوینده و تهیه‌ی آن نیز صرفه‌جویی خواهد شد و فقط پرکاربردترین آن‌ها در سبد خرید شما قرار می‌گیرد که با همین نظافت برنامه‌ریزی‌ شده، از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه‌ است.

دیگر نگران تمیزی خانه خود نباشید

قالیشویی

فرش‌های ایرانی برای هر خانه‌ای حکم الماس را دارند! بخش زیادی از هنر ایرانی در همین فرش‌ها خلاصه می‌شود و نگه‌داری از آن‌ها کار ساده ای نیست؛ یکی از موارد مهم در نگه‌داری از فرش، شست‌و‌شوی آن است؛ اگر فرش‌ها طبق اصول استاندارد قالیشویی شسته نشوند، باعث خرابی و از بین رفتن بافت آن‌ها خواهد شد؛ برای جلوگیری از این قبیل مشکلات، ‌شما نیاز به یک قالیشویی مورد اعتماد و باتجربه دارید؛ اما همان‌طور که درباره شرکت‌های آنلاین خدماتی گفتیم، این روزها قالیشویی نیز به صورت آنلاین به مشتریان خود سرویس‌دهی می‌کند و از تمام مزایایی که برای خدمات آنلاین نظافت منزل عنوان کردیم، بهره می‌برد.

دیگر نگران تمیزی خانه خود نباشید

مبلشویی

حتما یادتان است، تا همین چندسال پیش، در اکثر خانه‌ها، روی مبل‌ها را با پارچه‌های سفید می‌پوشاندند و فقط با حضور مهمان بود که می‌توانستیم مبلمان خانه‌ خود را ببینیم! چرا؟ چون دغدغه‌ی همه‌ی خانم‌های خانه‌دار، تمیزی مبلمان بود و برای این‌که شست‌شوی مبل کار سختی بود، تمام تلاش‌شان را می‌کردند که مبل‌ها کثیف نشوند! درحالی که لکه‌شدن و کثیفی مبلمان، کاملا اجتناب‌ناپذیر است!

 

امروزه، مبلمان برای خیلی از خانواده‌ها، کارکردهای دیگری مثل میز غذاخوری، تخت‌خواب، میز کار و ... هم پیدا کرده است. بنابراین طبیعی‌ است که مبل‌ها در طول سال، تمیزی‌شان را از دست بدهند و لازم باشد که حداقل برای خانه‌تکانی آخر سال، شسته شوند؛ این‌روزها با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از شست‌شوهای مکانیزه، کار راحت شده و شما می‌توانید به‌سادگی و با خیال راحت، شست‌شوی مبلمان خود را به آن‌ها بسپارید.

 

شست‌شوی به‌موقع مبلمان،‌ علاوه بر تمیزی، باعث افزایش عمر مفید مبلمان هم می‌شود. به‌شرطی که به‌صورت اصولی و توسط متخصص حرفه‌ای انجام شود! مبل‌شویی در محل، یکی از سرویس‌های پرطرفدار و کارآمد در حوزه‌ی شست‌شو است. با استفاده از خدمات مبل‌شویی درمحل، دیگر نیازی به جابه‌جایی مبل‌ها نیست. همین‌طور دیگر لازم نیست نگران کهنگی رویه مبل یا خوابیدن پف مبل در اثر شستشو باشید. اگر این سرویس را از جای معتبری دریافت کنید، حتی باعث افزایش عمر مفید مبل نیز خواهد شد.

چطور بهترین انتخاب را داشته باشیم؟

این روزها با افزایش خانوارها در سطح شهر، نیاز به خدمات مختلف نیز، بیش از پیش حس می‌شود؛ خدماتی از قبیل نظافت منزل، قالیشویی، مبل شویی و ... اما چطور می‌شود از بین این همه شرکت‌های مختلف در سطح شهر بهترین و متمرکزترین را انتخاب کرد؟! ما انتخاب را برای شما آسان کرده‌ایم؛ آچاره شامانه هوشمند درخواست خدمات با بیش از ۳۰۰ خدمات متنوع، در راستای راحتی بیشتر شما، مجموعه‌ای از بهترین نیروهای خدماتی برای نظافت منزل،‌ راه‌پله و مشاعات، محل کار و ..، بهترین قالی‌شویی‌ها که همگی دارای مجوزهای معتبر و سابقه‌ی درخشان در سطح کشور هستند و همچنین بهترین مبل‌شویی را برای ارائه خدمات با کیفیت و سریع، گرد هم آورده تا شما بتوانید انتخاب مطمئن و راحت‌تری داشته باشید؛ این خدمات در آچاره توسط متخصصان باتجربه و حرفه‌ای و با پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها و تجهیزات مخصوص، انجام می‌شود.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار