کد خبر: ۴۷۵۶۹۵
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳

شرکت فولاد مبارکه در بیانیه‌ای از استعفای دسته جمعی نمایندگان استان اصفهان حمایت کرد.

حمایت فولاد مبارکه، از استعفای دسته جمعی نمایندگان استانبه گزارش شفاف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز اصفهان؛ بنا بر اعلام روابط عمومی فولاد مبارکه،  این شرکت با صدور بیانیه ای از استعفای 19نفر از نمایدگان این استان، در  اعتراض به بد قولی مسوولان در خصوص حل مشکل زاینده رود ،حمایت کرد.

در این بیانیه آمده است: 
اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی که در طول تاریخ مدال های درخشانی در مجاهدت، معنویت و مدنیت کسب نموده و همواره مهد انسان‌های بزرگ و خدوم به ایران عزیز بوده و شهر و استانی که بیشترین شهید و جانباز را برای حفظ تمامیت ارضی و مرزهای اعتقادی قاطبه ملت تقدیم نموده است، امروز گرفتار تهدیدی جدی برای حال و آینده‌ است.
مشکل اصلی این استان خشکی زاینده‌رود و تبعات ناشی از آن بوده که می‌طلبد همه ذی‌نفعان و تاثیرگذاران از جمله ارکان مختلف حاکمیت نظام مقدس جمهوری اسلامی در جهت رفع آن اقدام نمایند. 
قطعا نقش اساسی را در مسیر احیای زنده‌رود، مردم و مسوولان و از جمله صنایع استان به خصوص فولاد مبارکه ایفا نموده، اما این تلاش‌ها بدون حضور جدی و حمایت واقعی دولت‌مردان امکان‌پذیر نیست. 
بنابراین حمایت از اقدام شجاعانه شما نمایندگان محترم و فهیم استان قهرمان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، از مسوولان در دولت و مجلس خواستاریم تا به نظر نمایندگان مردم استان توجه ویژه نموده و در جهت جلب اعتماد عمومی گام بردارند.
روز گذشته در پی محقق نشدن وعده های مسولان  در احیای زاینده رود و احقاق حق مردم، نمایندگان مردم استان اصفهان در مجلس دسته جمعی استعفا کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار