کد خبر: ۴۷۵۷۳۲
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۹

امروز در مراسم سالانه The Game Awards،‌ برترین عناوین منتشر شده در دسته‌های مختلف مشخص شدند.

به گزارش شفاف، درحال نزدیک شدن به پایان سال ۲۰۱۸ هستیم،‌ سالی که در آن شاهد عرضه عناوین بسیار زیاد و البته جذابی برای گیمرها و بازی‌کنان در سراسر جهان بودیم. حال امروز مراسم The Game Awards 2018 برگزار شد و در آن شاهد اعلام شدن برندگان این رویداد بودیم. بنابر انتخاب داوران، God Of War که عنوانی انحصاری برای پلی استیشن ۴ است توانسته که لقب بهترین بازی سال ۲۰۱۸ را از آن خود کند. در ادامه می‌توانید لیست تمامی برندگان را در دسته‌های مختلف مشاهده کنید.

بهترین بازی‌ سال:

  • Assassin’s Creed Odyssey
  • Celeste
  • God of War
  • Marvel’s Spider-Man
  • Monster Hunter: World
  • Red Dead Redemption 2

بهترین پشتیبانی بازی:

  • Destiny 2: Forsaken
  • Fortnite
  • No Man’s Sky
  • Overwatch
  • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

بهترین کارگردانی:

  • A Way Out
  • Detroit: Become Human
  • God of War
  • Marvel’s Spider-Man
  • Red Dead Redemption 2

بهترین روایت داستان:

  • Detroit: Become Human
  • God of War
  • Life is Strange 2: Episode 1
  • Marvel’s Spider-Man
  • Red Dead Redemption 2

بهترین طراحی هنری:

  • Assassin’s Creed Odyssey
  • God of War
  • Octopath Traveler
  • Red Dead Redemption 2
  • Return of the Obra Dinn

بهترین موسیقی:

  • Celeste 
  • God of War 
  • Marvel’s Spider-Man
  • Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom
  • Octopath Traveler
  • Red Dead Redemption 2

بهترین طراحی صدا:

  • Call of Duty: Black Ops 4
  • Forza Horizon 4
  • God of War
  • Marvel’s Spider-Man
  • Red Dead Redemption 2

بهترین اجرا:

  • برایان دکارت در نقش کانر - Detroit: Become Human
  • کریستوفر جاج در نقش کریتوس - God of War
  • ملیسانتی ماهوت در نقش کساندرا - Assassin’s Creed Odyssey
  • راجر کلارک در نقش آرتور مورگان - Red Dead Redemption II
  • یوری لونتالدر نقش پیتر پارکر - Marvel’s Spider-Man

بهترین بازی تاثیرگذار:

  • 11.11 Memories Retold
  • Celeste
  • Florence
  • Life is Strange 2
  • The Missing: JJ Macfield and the Island of Memories

بهترین بازی مستقل:

  • Celeste
  • Dead Cells
  • Intro the Breach
  • Return of the Obra Dinn
  • The Messenger

بهترین بازی موبایل:

  • Donut County
  • Florence
  • Fortnite
  • PUBG MOBILE
  • Reigns: Game of Thrones

بهترین بازی واقعیت مجازی / واقعیت افزوده:

  • Astro Bot Rescue Mission
  • Beat Saber
  • Firewall Zero Hour
  • Moss
  • Tetris Effect

بهترین بازی اکشن:

  • Call of Duty: Black Ops 4
  • Dead Cells
  • Destiny 2: Forsaken
  • Far Cry 5
  • Mega Man 11

بهترین بازی اکشن / ماجراجویی:

  • Assassin’s Creed: Odyssey
  • God of War
  • Marvel’s Spider-Man
  • Red Dead Redemption 2
  • Shadow of the Tomb Raider

بهترین بازی نقش‌آفرینی:

  • Dragon Quest XI
  • Monster Hunter: World
  • Ni no Kuni II
  • Octopath Traveler
  • Pillars of Eternity II: Deadfire

بهترین بازی مبارزه‌ای:

  • BlazBlue: Cross Tag Battle
  • Dragon Ball FighterZ
  • Soul Calibur VI
  • Street Fighter V Arcade Edition

بهترین بازی خانوادگی:

  • Mario Tennis Aces
  • Nintendo Labo
  • Overcooked 2
  • Starlink: Battle for Atlas
  • Super Mario Party

بهترین بازی استراتژی:

  • Battletech 
  • Frostpunk
  • Into the Breach
  • The Banner Saga 3
  • Valkyria Chronicles 4

بهترین بازی ورزشی / اتومبیل‌رانی:

  • FIFA 19
  • Forza Horizon 4
  • Mario Tennis Aces
  • NBA 2K19
  • Pro Evolution Soccer 2019

بهترین بازی چند نفره:

  • Call of Duty: Black Ops 4
  • Destiny 2: Forsaken 
  • Fortnite 
  • Monster Hunter: World 
  • Sea of Thieves

بهترین بازی دانشجویی:

  • Combat 2018 
  • Dash Quasar 
  • JERA
  • LIFF 
  • RE: Charge

بهترین شروع:

  • Donut County
  • Florence
  • Moss
  • The Messenger
  • Yoku’s Island Express 

بهترین بازی ورزش‌ الکترونیک:

  • CSGO
  • DOTA2
  • Fortnite
  • League of Legends
  • Overwatch

بهترین بازیکن ورزش‌ الکترونیک:

  • Dominique “SonicFox” McLean
  • Hajime “Tokido” Taniguchi
  • Jian “Uzi” Zi-Hao (Royal Never Give Up) Oleksandr “s1mple” Kostyliev
  • Sung-hyeon “JJoNak” Bang 

بهترین تیم ورزش‌ الکترونیک:

  • Astralis
  • Cloud9
  • Fnatic
  • London Spitfire
  • OG

بهترین مربی ورزش‌های الکترونیک:

  • Bok “Reapered” Han-gyu
  • Cristian “ppasarel” Bănăseanu
  • Danny “zonic” Sørensen
  • Dylan Falco
  • Jakob “YamatoCannon” Mebdi
  • Janko “YNk” Paunovic

بهترین رویداد ورزش‌ الکترونیک:

  • ELEAGUE Major: Boston 2018
  • EVO 2018
  • League of Legends World Championship
  • Overwatch League Grand Finals
  • The International 2018

بهترین میزبان ورزش‌ الکترونیک:

  • Alex “Goldenboy” Mendez
  • Alex “Machine” Richardson
  • Anders Blume
  • Eefje “Sjokz” Depoortere
  • Paul “RedEye” Chaloner

بهترین تولیدکننده محتوا:

  • Dr. Lupo
  • Myth
  • Ninja
  • Pokimane
  • Willyrex
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: