کد خبر: ۴۷۶۲۱۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
نبض تخلفات بانک پاسارگاد گرفته شد

در شماره ی جدید هفته نامه ی نبض بازار و در آستانه ی برگزاری مجمع این بانک درباره ی همه ی ابهاماتی که درباره ی آن وجود دارد بحث و گفتگو شده تا شاید یکی از مدیران این بانک خود را موظف به پاسخگویی بداند.

به گزارش شفاف به نقل از صراط، پرونده های پر ابهام در خصوص برخی بانکها و مؤسسات تعدادشان کم نیست اما آنچه که درباره ی برخی از آنها بسیار حائز اهمیت است خارج شدن این پرونده ها از دستور کار نهادهای نظارتی است که سؤالات زیادی را برای مردم تداعی می کند.

بانک پاسارگاد از جمله بانکهایی است که در چندسال گذشته حرف و حدیث و حواشی کم نداشته اما به هر دلیلی که دوست داریم داریم بشنویم واکنشها درباره ی آن خیلی با رأفت همراه بوده و علامت سؤالهای زیادی را تراشیده است. هفته نامه ی نبض بازار به عنوان یک رسانه ی مستقل این حق را برای خود محفوظ می داند که درباره ی آنچه که در این بانک رخ داده است پیگیر پاسخهای روشن و شفاف باشد.

از همین رو در شماره ی جدید هفته نامه ی نبض بازار و در آستانه ی برگزاری مجمع این بانک  در باره ی همه ی ابهاماتی که درباره ی آن وجود دارد بحث و گفتگو شده تا شاید یکی از مدیران این بانک خود را موظف به پاسخگویی بداند.

مهمترین موضوعاتی که در این شماره از هفته نامه ی نبض بازار شمارا به خوانش آن دعوت می کنیم

در قوانین بانک مرکزی چرا قیدی برای بانک پاسارگاد نیست؟

چرا تخلفات بانک پاسارگاد پیگیری نمی شود؟

بانک پاسارگاد شفاف عمل کند

چرا نظام بانکی و اقتصادی مستعد فساد است؟

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: