کد خبر: ۴۷۶۲۵۶
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۷

اسامی نامزد‌های دریافت جایزه از دوازدهمین دوره جشنواره سینما حقیقت قبل از اختتامیه اعلام نمی‌شود.

به گزارش شفاف، به نقل از روابط عمومی جشنواره سینما حقیقت، اسامی نامزد‌های دریافت جایزه از دوازدهمین دوره این رویداد و نتایج ۲ روز پایانی برترین فیلم از نگاه تماشاگران اعلام نخواهد شد.

شهنام صفاجو مدیر روابط عمومی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت» ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: در مراسم اختتامیه جشنواره که کارگردانی آن برعهده مجید توکلی است، برنامه‌ای پیش‌بینی شده که اجرای آن مستلزم معرفی نشدن نامزد‌های دریافت جایزه تا پیش از این برنامه است.

مدیر روابط عمومی جشنواره خاطرنشان کرد: این مراسم از ساعت ۱۸ عصر یکشنبه ۲۵ آذرماه ۱۳۹۷ در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: طبق اعلام و درخواست نمایندگان خانه سینما و انجمن صنفی تهیه‌کنندگان سینمای مستند که جایزه ویژه تماشاگران جشنواره «سینماحقیقت» را مدیریت می‌کنند، نتایج آرای مردمی ۲ روز پایانی این نظرسنجی اعلام نمی‌شود و فیلم منتخب تماشاگران، در آیین اختتامیه سینماحقیقت معرفی خواهد شد.

صفاجو در پایان گفت: جوایز جشنواره در پنج بخش مسابقه ملی، جایزه شهید آوینی، مسابقه مستند‌های معدن و صنایع معدنی ایران، مسابقه بین‌الملل و جایزه تماشاگران، به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: